3 Adımda İş Bankası Maximum Taksitli Nakit Avans Çekme

0 272

3 Adımda  İş Bankası Maximum Taksitli Nakit Avans  Çekme –Sahip olduğunuz kredi kartınızın birden çok özelliği olabilir. Buna göre hemen hemen her bankanın ve kartının farklı özellikleri ve fırsatları olmaktadır. Aynı kredi kartını bile kendinize göre şekillendirebiliyorsunuz.

Nakit avans özelliğinin olması da bu aşamada dikkat edilen özelliklerden biri oluyor. Eğer bakiyeniz var ve kartınız kullanıma açıksa bankanızın size ayırmış olduğu nakit avans tutarını kullanabiliyorsunuz. Nakit avanslar birçok durum için kurtarıcı nitelikte olmakta.

Kart başvurusu yaparken mutlaka özelliklerine dikkat edin, nakit avans özelliği yok ise, başka kart seçeneklerine göz atabilirsiniz. Nakit avans özelliği olan kullanışlı kartlardan biri de İş Bankası Maximum kartıdır. Kartın detaylarını öğrenmek ve nasıl çekildiğini öğrenmek istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

İş Bankası Maximum Kartının Nakit Avans Özelliği


İş bankası Maximum kartı içerisinde taksitli nakit avans çekme özelliği bulunmaktadır. Bildiğiniz gibi nakit avans çekimlerinde geri ödemeniz için belirli bir faiz oranı bulunmakta. İş Bankası’nda ise bu faiz oranı aylık KKDF ve BSMV hariç %1,84 olarak belirlenmiştir.

Taksit sayı nedir, derseniz o da 5 ile 12 arasında vadelerle değişmekte. Vade sayınız ve bahsettiğimiz faiz oranlarıyla beraber nakit avans ödemeniz hesaplanır. Bu hesaplamalara da birazdan değineceğiz. İş Bankası Maximum taksitli nakit avans özelliği kapsamında banka herhangi bir işlem ücreti de talep etmemektedir.

İş Bankası Maximum Kart Nasıl Taksitli Avans Alınır?


Bankamatiklerden
İnternet Şubesinden
Şubelerden
Maximum Mobil’den
Telefon Şubesinden

12 ay vadeye kadar bölebileceğiniz taksitli nasıl avansınız için İş Bankası birçok alım seçeneği sunmaktadır. Eğer, İş Bankası Maximum taksitli nakit avans nasıl çekilir, derseniz yukarıda bahsettiğimiz seçenekler üzerinden öncelikle İşBank şubelerine giderek gerekli işlemleri yapabilirsiniz.

Bu işlem için belirlenmiş alt tutar 300 TL olarak belirlenmiş olup üst sınır ise kredi kartınızın limiti ile sınırlandırılmıştır. Çekim yaptığınız günden 30 gün sonrasına hesap özetiniz ulaşır. ATM üzerinden de oldukça hızlı bir şekilde taksitli nakit avans işlemini yapabilirsiniz. İnternet ya da mobil uygulama aracılığıyla gerçekleştirmek isteyenler içinönce üye olma koşulu aranır.

İş Bankası Taksitli Nakit Avans Hesaplama


İş Bankası’nın sitesini ziyaret ederek ya da diğer bahsettiğimiz seçenekler üzerinden İş Bankası nakit avans hesaplamasını görebilirsiniz. Bu hesaplama için minimum 300 ile maksimum 5 bin TL arası hesaplama yapabiliyorsunuz. 12 aya kadar da taksit seçerek hesaplama yapabilirsiniz.

Aylık, faiz oranı ise %1,84 (dönemsel olarak değişmektedir.) olarak verilmiştir. Örnek vermek gerekirse, avans miktarınız ve taksit sayınızı minimum şekilde seçersek, yani 300 TL’yi 5 taksit sayısına göre çekerseniz, aylık ödemeniz gereken taksit tutarı 64,03 TL olacaktır. Aynı şekilde toplam borcunuz ise 320, 15 TL olarak şekillenecektir.Daha fazla detay ve hesaplamalar için siteye göz atabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.