3 Başlıkta Akbank Axess Taksitli Nakit Avans Çekme

22

3 Başlıkta Akbank Axess Taksitli Nakit Avans Çekme-  Nakit avans özelliği, kredi kartı kullanıcıları için kimi zaman kurtarıcı nitelikte olmaktadır. Özellikle taksit olanağı varsa bu daha da olumlu kabul edilir. Bir bankanın bile birden fazla kredi kartı seçeneği olduğunu düşünürsek hepsinde taksitli nakit avans/ nakit avans seçeneğinin olmaması normaldir. Sizler de kart başvuru aşamasında bunu sorabilir ya da sonrasında da bankaya ulaşarak mümkünse bu özelliği kartınıza tanımlayabilirsiniz. Bu açıdan tercih edilen kartlardan biri de Akbank Axess kartıdır.Eğer siz de Akbank Axess kartına sahipseniz fakat nasıl nakit avans çekileceğini bilmiyorsanız, yazımızı okuyun.

Akbank Axess Nakit Avans Özellikleri


Akbank Kredi kartınızdan nakit avans çekebilmeniz oldukça önemli bir özelliktir. Nakite sıkıştığınız zamanlarda kredi kartınızda böyle bir özelliğin olması sizin için kurtarıcı olacaktır. Bunun için bankaların bilumum şartları bulunmaktadır. Akbank Axess taksitli nakit avans çekimi için de belirli bir faiz oranı söz konusudur. Bu oran %1,84 olarak belirlenmiştir. Vade sayınızı ise 2 ile 12 arasında tercih etmeniz mümkün. Eğer hesap kesim tarihinden son ödeme gününe kadar ödeme işleminizi gerçekleştirmezseniz gecikme tutarı hesabınıza eklenir. Taksitli nakit avans özelliği kapsamında da maksimum 15 bin TL çekim yapabilirsiniz. ATM’lerden ise tek seferde 4 bin TL kadar çekim yapabiliyorsunuz.

Akbank Axess Taksitli Nakit Avans Çekimi


Taksitli Avans yazıp 6665’e göndermek
Telefon Şubesi
Akbank Direkt İnternet
Akbank Direkt Mobil
ATM ya da Akbank Şubesi
Belirttiğimiz seçeneklerleacil nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Bunun için herhangi bir işlem ücreti de talep edilmemektedir. Ayrıca minimum 200 TL maksimum da 15 bin TL nakit avans hakkınız bulunmaktadır. Geri ödemelerini merak ediyorsanız bundan da bahsedeceğiz.Öncelikle, Akbank Axess taksitli nakit avans nasıl çekilir konusunda Akbank Direkt İnternet üzerinden Kart İşlemleri menüsünden “Taksitli Avans” sekmesine tıklayarak talep edebilirsiniz. Mobilden ise nakit ihtiyaçlarım kısmından bu alana erişebilirsiniz. En hızlı şekilde de kartınızın nakit avans özelliği üzerinden ATM’lerden ya da şubeden çekim yapabilirsiniz. Size en yakın şubeler için de Akbank’ın sayfasından faydalanmanız mümkün

.
Akbank Nakit Avans Geri Ödemeleri


Akbank Axess taksitli nakit avans geri ödemelerinde çektiğiniz avansın tutarı ve vade sayınız esas alınarak hesap yapılmaktadır. Tabii ki bahsettiğimiz %1,84 oranındaki faiz oranı da bu unsurlara dahildir.Akbank nakit avans için sitesinde yer alan hesaplama tablosuna bakarak geri ödeme şemanızı görebilirsiniz. Eğer 2 bin TL tutarında ve 12 ay vadeli bir taksitli nakit avans çekimi yaptıysanızaylık faiz tutarına göre ödemeniz 191, 54 TL olacaktır. Aynı şekilde site üzerinden ödeme planınız üzerinde de çalışabilirsiniz. Bu şekilde size en uygun seçeneğe sahip olursunuz. Tüm bu işlemleriniz için Akbank, herhangi bir komisyon/ işlem ücreti talep etmemektedir.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.