3 Başlıkta ING Bank Taksitli Nakit Avans Çekme

20

ING Bank Taksitli Nakit Avans Çekme – Nakit avans özelliği kredi kartlarına endeksli olarak kullanılabilen, taksitli ya da taksitsiz olarak kullanıcılara sunulan bir özelliktir. Nakit ihtiyacı olanlar için kurtarıcı niteliktedir.

Eğer kredi kartınız nakit avans özelliğine sahip değilse, ya da aktif değilse bunu bankanızdan talep edebilmeniz mümkündür. Bu imkanı sağlayanlardan biri de ING Bank’tır. ING Bank nakit avans çekmek ve taksitli avans konusunda kullanıcılarına yardımcı olmaktadır. Bunun için bahsettiğimiz yöntemlerle ING Bank’a başvurmanız yeterli olacaktır.

ING Bank Taksitli Nakit Avans Nasıl Alınır?


Eğer ING Bank kart sahibiyseniz ya da kart için başvurduysanız ve onaylandıysa nakit avans sahibi olabilirsiniz. Bunun için ING Bank birtakım yöntemler sunmaktadır. Eğer ING Bank taksitli nakit avans nasıl çekilir diyorsanız, bunun için öncelikle size ING Bank şubelerinden bahsedebiliriz. Başvurunuz onaylandıktan sonra kredi kartınızın sınırları dahilinde ING Bank’tan nakit avansınızı taksitli ya da taksitsiz seçenekleriyle çekip kullanabilirsiniz.

Diğer bir başvuru seçeneği ise ATM şubeleri. Web sitesi üzerinden size en yakın ATM ve şubeleri öğrenebilirsiniz bu arada. Bunun dışında, ING Bank internet şubesinden de başvuru yapmanız mümkün. Ana sayfada yer alan “kredi kartları” bölümüne tıkladıktan sonra, sol tarafta nakit avans bölümünü göreceksiniz. Ayrıca sisteme müşteri bilgilerinizle giriş yapmayı unutmayın.

ING Bank Nakit Avansı Ödemeleri


Size en uygun miktar ve taksit seçenekleri seçerek ilk adımı atabilirsiniz. Eğer ödeyemeyecekseniz en üst sınırda ya da taksitsiz nakit avans çekmeniz oldukça mantıksız olacaktır. Bunun için sitede var olan hesaplama cetveli üzerinden hangi miktarda ne kadar ödemeniz gerektiğine bakın ve bir ödeme planı yaratın.

Peki ING Bank taksitli nakit avans konusunda limit nedir, derseniz ilk olarak 12 aya varan taksit imkanı olduğunu iletebiliriz.  Ayrıca en düşük 50 TL olmak üzere 7 bin liraya kadar taksitli nakit avans seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde yapabileceğiniz bu işlemler için geri ödeme sırasında aylık net %1,84 oranında bir faiz işlenmektedir.

ING Bank Nakit Avans Özelliği


ING Bank’a ait bir kartınız varsa bu işleminizi oldukça kolay gerçekleştirebilirsiniz. Bu üst limit sınırını sadece kullandığı kart uygun olan müşteriler yapabilmektedir. Kartınızın limitleri doğrultusunda nakit avans çekebileceğinizi unutmayın. ING Bank nakit avans çektiğiniz tarihten 30 gün sonrasında kredi kartınızın dönem borcuna eklenmektedir aylık ödeme tutarınız.

Her ay belirtilen tutardan az ödeme yaparsanız ING Bank’ta belirtmiş olan gecikme faizlerini de ödemek durumunda kalabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz borcunuzu vadelerin hepsini birden ödeyerek erken kapatabilirsiniz. 2 ile 12 ay arasında taksit yaptırıyor olabilmeniz birçok bankanın yanı sıra oldukça iyi bir özelliktir. Aynı zamanda ING Bank sayfası üzerinden hesaplama yaparak ödemeleriniz için bir nihai plan oluşturabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.