Akbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma

1 176

Akbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma – Türkiye’de birçok kişi kredi kartı mağduru olarak biliniyor. Bu sebeple bankalarla başınızın belada olması, çoğu zaman ciddi sıkıntılar yaşamanıza sebep olabiliyor. Akbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma sayesinde artık banka borçlarınız tamamen yapılandırılıyor, bu sayede sorun yaşamadan taksit olarak ödemeler gerçekleşebiliyor. Nasıl mı?

 

Bankaların tamamı bir kereye mahsus olmak üzere kredi kartınızda ki yapılandırmaları 72 aya kadar yapabiliyor! Yani yüklü bir borcunuz var ve ödeme konusunda sorun çekiyorsanız yapmanız gereken tek şey en yakın banka şubesine gidip, kredi kartınızı yapılandırma talebinde bulunmak! Akbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma hizmetleri, yeni yönetmelikle beraber resmi gazeteden yayınlanmıştır. Bunun yanı sıra tekrar kredi kartınızı kullanmak isterseniz, bankanın sunduğu uygun taksitlendirmeler ile de borç ödeme seçenekleri sağlamaktadır. Bunun yanı sıra alternatif bir kredi kartına Axess kartınızın tüm borcunu transfer edebilir, alternatif ödeme kanallarından faydalanabilirsiniz. Artık bankalar tamamen kullanıcı memnuniyetini sağlama yönünde adımlar atmakta ve hizmetleri bu neticede sunmaktadır.

72 ay yapılandırmada ne kadar faiz oynuyor?

 

İlk ekstre itibariyle asgari tutarda olan taksitlendirme seçenekleri ortaya çıkmaktadır. Kredi kartı ödemelerinizi herhangi bir ATM veya şubeden gerçekleştirmek mümkündür. Akbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma konusunda kapsamlı hizmetlerini müşterilere sunmuş oldu. Artık borç ödeme konusunda yaşadığınız tüm sıkıntıları bir kenara bırakabileceksiniz. Kredi kartı mağdurlarına özel olarak sağlanan bu hizmet neticesinde borç ödeme konusunda sıkıntılar yaşayanların tamamı, bu hizmetle beraber artık sorunlarını bir kenara bırakma olanaklarına sahip olabiliyorlar. Birçok kişi bu haberle beraber bankaların yolunu tuttu ve bu hizmetten faydalanma şansı elde ettiler. Bankaların 72 aya kadar yapılandırma sürecinde ufak faiz oynamaları da söz konusu olabiliyor. Total borcu baz alınıp, 72 aya kadar bölme neticesinde faiz olanakları çok düşük meblağ ile bireysel kullanıcılara yansıtılmaktadır.

 

Daha detaylı bilgi edinmek için bankanızı arayabilir, Akbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma konusunda bilgi almak istediğinizi belirtebilirsiniz. Sizlere en detaylı ve en doğru bilgiyi borç tutarınıza göre hesaplayarak sunacaklardır.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

1 yorum

  1. Leyla Selim diyor

    Kredi notunuz düşük akbank ile görüşmeniz gerekiyor

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.