Anadolubank Kredi Kartı Başvurusu

2

Anadolubank Kredi Kartı Başvurusu – Küçük ve orta ölçekli işletmelere kısa ve orta vadeli kredi sağlamanın yanında bireysel müşterileri için de hizmetler sunan Anadolubank 1961 yılından beri Türk bankacılık sektörü içerisinde yer alan bir kurumdur. Bankanın 120’den fazla şubesi 200’e yakın ATM’si bulunmaktadır.

Anadolubank’ın öncelikli hedefi işletmelerin ticari işlemlerine destek olmak olsa da bireysel müşterilerde hem kredi çekme hem de kredi kartı temin etme konularında bankanın hizmetlerinden yararlanabilmektedir. Banka yerleşik şubeleri ile 8,6 milyar TL’lik bir büyüklüğe sahiptir.

Anadolubank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

Anadolubank’ın verdiği kredi ve kredi kartı hizmetlerinden yararlanabilmek için şubeye müracaat etmeniz gerekmektedir. Banka internet ve telefon bankacılığı yöntemi ile kredi kartı başvurusu kabul etmemekte, tek başvuru yolu olarak bankanın şubelerindeki bireysel müşteri temsilcilerini göstermektedir.

Anadolubank’tan kredi kartı başvurusu yapmak için nüfus cüzdanı, sahip olduğunuz gelir türüne göre bir gelir belgesi, adınıza kayıtlı son 1 ay içerisinde gelmiş bir faturayı bankaya sunmalısınız. Banka yetkilileri bilgileri sisteme girdikten sonra kredi notunuzu sorgulayacak ve uygun aralıkta iseniz kredi kartınız onaylanacaktır. Kredi notu Türkiye ortalamasının altında olanların kredi ve kredi kartı talepleri onaylanmamaktadır. Eğer kredi notunuzu bilmiyorsanız Findeks web sitesinden veya internet bankacılığından öğrenebilirsiniz.

Kredi notu düşük olanlar, bankalara vadesi gelmiş borcu bulunanlar bu sorunlarını düzeltmeden yeni kredi talep edememekte, kredi kartı alamamaktadır.

Anadolubank kredi kartları

Anadolubank Kart

Yıllık kart aidatı ödemeden, tek çekim alışverişlerinizde kullanabileceğiniz bir kredi kartıdır. Gerek yurt içinde gerek yurt dışında VISA/Master logosu amblemi taşıyan iş yerlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Anadolubank kartı ile mevcut limitiniz oranında nakit avans çekimi yapmanız da mümkündür. Çektiğiniz nakit avansı sonradan taksitlendirerek uygun faiz oranları ve vadelerle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Anadolubank World Kart

World özellikli bu kredi kartı ile üye işyerlerinde 12 aya kadar taksitli alışveriş yapabilir, indirim ve kampanyalardan faydalanabilir aynı zamanda alışverişlerinizden World puan kazanabilirsiniz. 200 bine yakın iş yerinde geçerli olan bu kart sayesinde kazandığınız worldpuanları da harcama imkanına sahipsiniz. World kartınız ile hem yurt içinde hem de yurt dışında VISA veya MasterCard logosu taşıyan tüm ATM’lerden nakit avans çekmeniz ve bu avansı sonradan taksitlendirerek ödemeniz de mümkündür.

Anadolubank World kredi kartınıza sevdikleriniz için ek kartlar talep edebilir, bu kartların limitlerini kendiniz belirleyebilirsiniz.

Kart limiti 1500 TL’ye kadar olanlar Anadolubank Classic World karta sahip olmaktadır. Bu kartın yıllık kart ücreti 60 TL’dir. Ek kart ücreti ise 30 TL’dir.

Kart limiti 1500 TL – 3500 TL aralığında olan kartlar Anadolubank Gold World kart olarak gönderilir. Bu kartların yıllık kart ücreti 75 TL, ek kart ücreti ise 35 TL’dir.

Kart limiti 3500 TL ve yukarısında olan kartlar ise Anadolubank Platinum Worldcard olarak verilmektedir. Bu kartların limitleri çok farklı olabilmektedir. Yıllık kart ücreti ise 85 TL’dir.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.