Binance Borsası Nedir Nasıl İşlem Yapılır Hangi coinler alınır?

0 101

Binance Borsası Nedir Nasıl İşlem Yapılır Hangi coinler alınır – Binance sitesine çok çok öncelerden Çin bitcoin yasağı koymadan önce tanışmıştım. O zaman 10 tane altcoin vardı sanırım. Çinde çıkan icolara katılım için üye olmuştum. 10 tane coin olmasına rağmen çok hacimliydi.

Daha sonra Çin bitcoin borsalarını kapatmaya başladıklarında Binance borsasının merkezini taşıdı ve ulusal bir borsa olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye başladı. Ve gerçekten de başardı. Şuan dünya’nın önde gelen borsalarından biri ve altcoinler binance’ye eklenmek için çok çaba sarfediyorlar.

Şuan 5-6 dil desteği var ve bir çok kaliteli altcoin var. Ben bittrex kullanıyordum ama kalitesiz coinler olsun, güvenlik sıkıntısı keyfi uygulamalarından bıkmıştım. Geçen hafta tüm birikimlerimi binanceye aktardım ver orada işlem yapmaya başladım. Coinlerde sahte bir coin bulamazsınız, hepsi kaliteli ve geleceği olan projelerdir araştırabilirsiniz.

Binance borsasına  buradan üye olabilir, diğer borsalarda ki coinlerinizi ve BTC’lerinizi buraya transfer edebilirsiniz.

Kaliteli coinleri bakın ve kazanmanın keyfini yaşayın. Hergün gelişen borsanın kendi coini de var. BNB diye

Binance’de hangi coinler alınır?

Binance her coini almaz diğer borsalar gibi, aldığı coinin tüm bilgileri kendi sitesinde yayınlıyor, Coinlerin geleceklerini haritalarını web siteleri gibi bilgileri binance’de bulabilirsiniz.

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.