Borsa Hisse Senedi Takipçisi

BIST 100 Trend Takibi


 

 

Borsa Hisse Senedi Takipçisi – Trend Takibi uygulamızda, Basit Hareketli ortamalara göre Al ve Sat sinyali veren hisse senetlerin yer almaktadır.  Öncelikle BIST hisse senetlerinde Basit hareketli ortalamaların verdiği sinyali göstermektedir. Ayrıca Derinlemesine Basit Hareketli ortalamaya göre 20, 50 ve 200 günlükte al sat sinyaleerinin yanında Bollinger bandına göre de al sat sinyali vermektedir.

Aylık Destek Direnç Noktaları


TradingView Hisse Takipçisi

Yatırımcılar genelde Destek ve direnç noktaları hesaplamaz, bırakır geçer basit bir kolay ama her hisse senedi için yapmak sıkıcı geliyor olabilir. Bu grafiğimizde Hisse senetlerinin Aylık Destek ve Direnç noktalarını 1,2,3 olarak göstermektedir.

BIST 100 Bilanço Verileri


TradingView Hisse Takipçisi

Bilanço yani Temel Analizde önemli olan verileri sizlere çok kolay bir şekilde sıraladık. Bilanço bilanço gezmenize gerek kalmadan bütün hisse senetlerinin verilerine anında ulaşın.

Perfomanslar


TradingView Hisse Takipçisi

 

Bu verilerimizde Haftalık, Aylık, 3,6 aylık ve yıllık performansları göstermektedir.

 

Uyarı:Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ie risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. e-kredi.net yazarı bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.

IchımOku bulutu


TradingView Hisse Takipçisi