CEPTETEB taksitli nakit avans nasıl çekilir ?

13

CEPTETEB taksitli nakit avans nasıl çekilir –Hepimizin paraya sıkıştığı zamanlar olmaktadır. Kimi zaman geç yatan maaşlar, kimi zaman ise öngörülemeyen masraflar bizi nakit sıkıntısına düşürebilmektedir. Böyle zamanlarda insan mecburen başkalarından borç para istemek zorunda kalıyor.

Ancak pek çok insan borç para istemek konusunda pek rahat değil. Bunun nedeni birilerinden borç para istemenin insanı ezik hissettirmesidir. Hele bir de borç para isteyeceğiniz adam pinti birisi çıkarsa vay halinize ! Peki o zaman ne yapmalı, hiç kimsenin kapısına gitmeden de zor zamanlarda gerekli olan sıcak parayı bulmak mümkün müdür ? CEPTETEB ile artık mümkün ! CEPTETEB nakit avans işlemini gerçekleştirerek istediğiniz nakit miktarını elde edebilir, daha sonra bu parayı aylara yayarak yavaş yavaş geri ödeyebilirsiniz. Üstelik yalnızca % 1.84 faiz oranı ile ! Peki , CEPTETEB taksitli nakit avans nasıl çekilir ? Gelin hep birlikte öğrenelim

Taksitli nakit avans nasıl alınır ?

CEPTETEB taksitli nakit avans işlemini 7 gün 24 saat dilediğiniz yerden gerçekleştirebilirsiniz. Banka size bu işlemi gerçekleştirmek için 3 farklı alternatif sunmuş durumdadır. Bunlar internet bankacılığı, ATM’ler ve CEPTETEB destek hattıdır. Taksitli nakit avans çekimi işleminizi gerek internet bankacılığı , gerek ATM’ler , gerekse CEPTETEB destek hattı aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

İlginizi Çekebileceğini Düşündük

Taksitli nakit avans işlemi sırasında banka sizden ekstra hiçbir ücret kesmeyecektir. CEPTETEB kredi kartın ile hiçbir işlem ücreti ödemeksizin bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Gelin Cevteteb’in bu taksitli nakit avans hizmeti için sunduğu özelliklere daha yakından bakalım.

CEPTETEB nakit avans özellikleri

CEPTETEB nakit avans çekmek , piyasadaki diğer yollara başvurmaktan çok daha avantajlıdır. Bunun birkaç önemli sebebi vardır. Bu sebeplerden ilki ise hiç şüphesiz 12 aya varan vade fırsatıdır. Çektiğiniz meblayı bir kerede geri ödemenize gerek yoktur. Bu işlemi 12 aya yayıp yavaş yavaş gerçekleştirebilirsiniz.

Bir diğer önemli sebep ise düşük faiz oranıdır. CEPTETEB taksitli nakit avans hizmetinin uyguladığı faiz oranı yalnızca % 1.84(Dönemsel olarak değişmektedir) ‘tür. Bu Faiz oranını size bir örnekle açıklarsak çok daha rahat anlayacaksınızdır. Diyelim ki a kişisi CEPTETEB taksitli nakit avans hizmetinden faydalanıp 1000 TL para çekti. Bu parayı da 12 aylık vade ile çekti. Bu a kişisinin bankaya her ay ödeyeceği borç 97 TL ‘dir.

12 ay sonunda toplam 1164 lira para ödemiş olur. Yani bu 1000 liralık borç için toplamda yalnızca 164 lira faiz ödemiş olacaktır. Hem de bunu 12 ay gibi çok geniş bir süreye yayarak yapacaktır. CEPTETEB kredi kartınız ile kredi kartınızın TL limiti kadar taksitli nakit avansı direk çekebilirsiniz. Taksitli avans için talep edebileceğiniz minimum rakam 250 TL, maksimum rakam ise 10000 TL’dir. Ayrıca bankanın özel kampanyaları kampsamında 0,99 % faiz oranı ile de Taksitli nakit avans alabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.