Denizbank Bonus taksitli nakit avans nasıl çekilir

14

Denizbank Bonus taksitli nakit avans nasıl çekilir  –Acil paraya ihtiyaç duyan insanların imdadını Denizbank yetişiyor. Denizbank nakit avans ile insanlar 1500 TL’ye kadar nakit paraya dilediği zaman ulaşabiliyor, bu parayı daha sonra taksitler halinde geri ödüyor. Üstelik Denizbank taksitli nakit avans işlemi için  uygulanan faiz oranı yalnızca % 1.84 (dönemsel olarak değişmektedir. ) seviyesindedir.

Aldığınız nakit avansı en az 4, en çok 12 olacak şekilde taksitlere bölebilirsiniz. Bu sayede zor zamanlarda çekmek zorunda kaldığınız taksitli nakit avansı, bütçenizi yormadan yavaş yavaş geri ödeyebileceksiniz.  Denizbank’ın sunduğu bu fırsatlardan faydalanmak için, tek yapmanız gereken bir Denizbank Bonus card’a sahip olmaktır.

Denizbank bonus card’ınız sayesinde dilediğiniz yerden, yedi gün yirmi dört saat 1500 liraya varan taksitli nakit avanslar çekebilirsiniz. Denizbank, size bu işlemi gerçekleştirebilmeniz için pek çok alternatif sunmuş durumda. Gelin bu alternatiflere bir göz atalım.

Taksitli nakit avans alma yöntemleri

Denizbank taksitli nakit avans nasıl çekilir sorusunun pek çok alternatif cevabı bulunmaktadır. Denizbank, bu işlemi dilediğimiz yerde dilediğimiz zaman gerçekleştirebilmemiz tüm imkanları sunmuş durumda. Denizbank’tan taksitli nakit avans çekebilmek için tam 5 farklı yöntem vardır. Bu yöntemlerden ilki Açıkdeniz internet bankacılığı servisidir. İnternet üzerinden dakikalar içerisinde bu işlemi gerçekleştirebilmenizi sağlar.

Bir diğer yöntem ise 3280’e mesaj göndermektir. Denizbank Kredi kartınızın son 6 hanesini yazıp boşluk bırakarak, ardından da kullanmak istediğiniz nakit tutarını yazarak 3280’e mesaj gönderebilirsiniz. Taksitli nakit avansa başvurmanın bir diğer yolu da Denizbank şubeleri aracılığı ile bu işlemi gerçekleştirmektir. Herhangi bir Denizbank şubesine giderek bu işlemi kolayca halledebilirsiniz.

Size en yakın Denizbank şubesini öğrenmek için Denizbank’ın internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 4440800 no’lu telefon numarasını arayarak da taksitli nakit avans başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ve son olarak Denizbank ATM’leri aracılığı ile de birkaç dakika içerisinde taksitli nakit avansınızı alabilirsiniz.

Denizbank taksitli nakit avans hesabı

Denizbank nakit avans çekmek isteyen kullanıcılarımız için ufak bir örnek üzerinden ödeyecekleri miktarları açıklayalım. Diyelim ki kredi kartınızın sayesinde Denizbank’tan 1250 TL taksitli nakit avans çektiniz. Bu nakit avansı ödeme süresini 12 ay olarak belirlerseniz her ay ödemeniz gereken ücret 119,72 lira civarında olacaktır. 12 ay sonunda toplam 1426,5 lira geri ödeme yapmış olacaksınız.

Bu da demektir ki 12 ay önce almış olduğunuz 1250 lira borç içinde toplamda sadece 176 lira faiz ödemiş olacaksınız. Bunun sebebi Denizbank taksitli nakit avansın faiz oranının çok düşük olmasıdır. Denizbank, taksitli nakit faiz işlemlerinde yalnızca % 1.84 faiz kesmektedir. Borcunuzu illa 12 aya yaymanız gerekmemektedir. Eğer ki siz daha çabuk bitirmek istiyorsanız, taksit sayısını 4 aya kadar indirebilir, borcunuzdan çok daha kısa sürede kurtulabilirsiniz. Denizbank taksitli nakit avans başvurularınızı, 7/24 gerçekleştirebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.