Denizbank EFT Saatleri 2017

7

Denizbank EFT Saatleri 2017 – Yapmış olduğu bankacılık hamleleriyle adını sıkça duymaya başladığımız Denizbank, müşterilerine farklı bankacılık ürün ve hizmetleriyle EFT işlemi yapabilme imkânı sunmuştur. Denizbank şubeleri, ATM’leri, Denizbank kredi kartları, internet bankacılığı ve 444 0 800 numaralı Denizbank telefon bankacılığı kanallarını kullanarak EFT işlemleri yapabilirsiniz. Denizbank aracılığıyla yapılan EFT işlemlerini iptal etmek veya hesap bilgilerini yanlış girdiğinizi düşünüyorsanız Denizbank 444 0800 numaralı telefon bankacılığını arayıp müşteri temsilcisi yardımıyla EFT işlemlerinizi iptal ettirebilirsiniz. Denizbank telefon bankacılığı ve telefon bankacılığı aracılığıyla sürekli EFT kaydı verebilirsiniz. Böylece aynı hesaba yapacağınız diğer EFT işlemleri için bilgileri tekrar girmek zorunda kalmayıp hızlı bir şekilde EFT işlemlerinizi gerçekleştirebilirisiniz.

Denizbank EFT Hangi Saatler Arasında

Denizbank EFT saatleri olarak 08.30 ile 17.00 olarak belirlemiştir. Merkez Bankasının kabul ettiği son EFT saati 16.00’dan 17.00’e kadar yapılacak ve Geç EFT olarak adlandırılan işlemler için de ekstra ücret talep etmektedir. Ancak 17.00’e kadar yapılan EFT’ler gün içinde karşı tarafın hesabına aktarılmaktadır. 17.00’den sonra yapılacak EFT işlemleri ise ilk mesai gününde işleme tabi tutulacaktır. Cuma günü saat 17.00’den sonra yapılacak EFT’ler bekleyen EFT’ler işlemine tabi tutulup pazartesi günü işlem görecektir. Denizbank ile yapacağınız EFT işlemleriyle vergi, kredi kart ödemeleri, kredi ödemeleri, OGS ödemeleri, HGS ve fatura ödemeleri gerçekleştirebilirsiniz. 08.30’dan 17.00’e kadar yapılacak EFT’ler de alt limit 1 TL olup üst limit 100.000 TL’dir.

Denizbank EFT Ücretleri

Denizbank şubelerinden hesabınızla yapacağınız EFT işlemleri için 42 ile 420 TL arasında değişen EFT komisyon ücreti alınmaktadır. Yine şubelerin kasasından yapılacak EFT işlemleri için de 60 TL ile 480 TL arasında komisyon ücreti alınacaktır. Düzenli EFT kayıtları için ise 3.75 TL ücret talep edilmektedir. Denizbank internet bankacılıklığından yapılacak EFT işlemleri için 3.75, yine internet üzerinden yapılan geç EFT işlemleri için de 6.5 TL alınmaktadır. Denizbank ATM’lerinden yapılacak EFT işlemlerinde ise 6 TL komisyon ücreti alınmaktadır. Son olarak Mobildeniz ile yapılacak EFT işlemlerinden ise 2 TL komisyon ücreti alınmaktadır.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.