Enpara İnternet Bankacılığı

4

Enpara İnternet Bankacılığı ,QNB Finansbank’ın son zamanlarda iyi bir ivme kazanan iştiraklerinden biri olan Enpara İnternet Bankacılığı zaman geçtikçe daha da yayılmaya devam ediyor. Her geçen gün müşteri sayısını daha da arttıran Enpara, sunduğu özel hizmetlerle adından sıkça söz ettirmektedir. Enpara internet bankacılığı, çabuk gelişme açısından ülkemizde listenin başındadır. Bu da Enpara İnternet Bakacılığının çabuk gelişime çabasını gösterir. Enpara İnternet Bankacılığı üstünden gerçekleştirilebilen bütün işlemlerin bir ücrete tabi tutulmaması, bunun en temel unsurlarından biri olarak da göze çarpmaktadır.

Enpara İnternet Bankacılığı Müşterisi Olma:

Tarayıcınıza Enpara İnternet Bankacılığı yazdığınızda karşınıza çıkan resmi internet sitesine kolayca  giriş yapabilirsiniz. Eğer daha önceden Enpara hesabınız yoksa ekranın alt kısmında çıkacak olan Müşteri Olmak İstiyorum seçeneğine girmeniz gerekiyor. Bu linke tıklayan kişilerin karşısına Enpara İnternet Bankacılığı ile alakalı bir bilgilendirme çıkacaktır. Bu ekrandan detaylı bilgileri öğrenmeniz mümkün olup sık sorulan sorular kısmın dada kafanızda oluşan soruların yanıtlarını bulabilirsiniz.

Hemen Başvur:

Öncelikle daha önce Enpara İnternet Bankacılığı hesabı bulunan kişiler ve hemen kayıt olma linkiyle hesap oluşturanlar, bu internet bankacılığına giriş yapabilmektedirler. Enpara İnternet Şubesine giriş yapan kişiler oldukça anlaşılır, sade, kolay bir ekranla karşılaşırlar. Sade görülen bu ekranda, birçok bankacılık işi için tasarlanmıştır. Bu İnternet Bankacılığıyla Herhangi bir banka hesabına ücretsiz şekilde EFT yapabilir, Diğer QNB Finansbank ve Enpara hesaplarına ise ücretsiz havale gönderebilirler. Bu durumda da sahip olduğunuz bir birikiminizi ücretsiz şekilde Enpara hesabınızda tutabilmektesiniz.

İlginizi Çekebileceğini Düşündük

İnternet Bankacılığının Faydaları:

İnternet Bankacılığının faydalarından biri ise kazandırdığı zaman ve kolaylıklardır. Artık bu sistemden yararlandığınız için internet kullanabildiğiniz her alanda para çekme, hesap takip etme vs. gibi işlemleri yapabileceksiniz. Enpara İnternet Bankacılığının size sunduğu bu fırsattan faydalandığınız için banka konusunda rahatlığa erişmiş olacaksınız. Sisteme giriş yaptıktan sonra üst kısımda yer alan fırsatlarım sekmesinde Enpara tarafından size sunulan özel fırsatlardan faydalanabilmektesiniz. Ayrıca da ürünler kategorisini kullanarak Enpara İnternet Bankacılığının özel kredi seçenekleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Şubeye gitme gereği kalmadan kredi başvurularınızı buradan yapabilmektesiniz. İnternet bankacılık anlayışının en önemli alanlarından biri olan Enpara, tamamen bağımlısı olabileceğiniz bir uygulamadır.

Enpara İnternet bankacılığı, mobilden giriş yapan kişilere özel olarak Enpara mobil şube uygulaması tasarlamıştır. Enpara mobil şube uygulamasını telefonunuzla uyumlu ise indirerek tüm bankacılık işlemlerini, finansal işlemleri oradan da halledebilirsiniz. Özet olarak internet bankacılığı kullanıyorsanız hesap kontrolünüzü günün her saatinde, 24 saat boyunca, size sunulacak olan özel hizmetlerden gönlünüzce faydalanabilirsiniz.

Enpara İnternet Bankacılığına Giriş İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler:

  • Yalnızca resmi siteden giriş yapmanız lazım.
  • Oltalama diye anılan size bilgilerinizi girmeniz için önünüze ekranlar getiren web sitelerine karşı her zaman dikkatli olmalısınız. Enpara İnternet Şubesine giriş yapmadan başına bir ödül koyarak sizden bilgilerinizi talep eden sitelere bilgilerinizi vermeyiniz.
  • Müşteri numaranızı ve parolanızı hem internette hem de her alanda iyi koruyun gizli kalmasını sağlayın. Şifrenizi banka personelleri de dahil kimseyle paylaşmayınız.
  • Şifrenizin başkasında olma ihtimalini düşündüğünüzde hemen şifrenizi değiştirmelisiniz.
  • Bilgilerinizi çantada, cüzdanda veya cep telefonunuzda yazılı bir şekilde taşımayın. Mutlak şekilde ezberlemelisiniz.
  • Şifrelerinizde doğum tarihi, nüfus cüzdan numarası, telefon numarası, sıralı sayılar, tuttuğunuz takım, kimlik numarası gibi kolay bulunabilecek, tahminde bulunarak bulunulabilecek şifreler olmamasına dikkat etmelisiniz.
  • Şifrenizi düzenli şekilde aralıklarla değiştiriniz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.