Garanti Bankası İnternet Bankacılığı

0 2.440

Garanti Bankası İnternet Şubesi –Türkiye’de ve Avrupa’da ününü bildiğimiz Garanti bankası en iyi konumlarda yer almaktadır. Her geçen günde daha da ilerleyen bir yapıya sahiptir. Çoğu bankanın yaptığı başka altyapıları kullanmak değil de kendi dijital altyapısını kurmayı başarmıştır. Bu alanda da diğer bankalar için iyi bir örnek olarak gösterilmektedir. Dijital bankacılığın zirvedeki adı Garanti bankası, müşterilerine sağladığı kolaylıklarla müşterilerini çok memnun etmektedir. İnternet Bankacılığı tarafından sağladığı kolaylıkların arasında müşterileri memnun etmektedir. internet bankacılığını kullanarak tüm işlemlerinizi sadece birkaç saniye içerisinde gerçekleştirmek istiyorsanız internet sitesine girerek gerçekleştirebilirsiniz. Garanti Bankası internet şubesi parolanızı ve müşteri numaranızı bilmiyor iseniz giriş işleminde bulunduğunuz sayfanın alt kısmında yer bulan linkleri kullanabiliriz. Parolanızı öğrendikten sonra Garanti Bankası resmi internet sitesine giriş yapabilirsiniz.

Garanti İnternet Bankacılığı Yararları:

Bu bankacılık sistemi hayatımıza girdiği andan itibaren bizlere büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Bu konuda asıl konu günün her anında kullandığımız internetin bankacılık işlemlerini de kolaylaştırmasıdır. Fatura yatırmak, çek, senet, EFT, havale gibi finansman şekillerinde bize çok yardımcı olmaktadır. Artık oturduğumuz yerden kalkmadan evden, işyerinde hatta cep telefonlarına gelen sistem ile hayatın her yerinde internet bağlantısı olduğu sürece finansman işlerinin halledilebilmesini sağlamaktadır. Bankalar bunu yaparken çalışan sayısını azaltarak bu işlemleri müşteriye ücretsiz sunmaktadır. Günümüzde neredeyse her bankanın İnternet Bankacılığı sistemi mevcuttur. İşte avrupada ve Türkiye’de ismi duyulmuş, kendi altyapısını kullanan Garanti bankasının bu sistemi nasıl kullandığına göz atalım;

İnternet bankacılığıyla Garanti Bankası’nın size sunacağı özel kampanyalardan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı vererek faturlarınızı, her türlü ödemelerinizin otomatik olarak yapılmasını sağlamış olursunuz. Manuel ödemelerden kurtulursunuz. Bunun yanı sıra para transfer finansmanı Garanti internet bankacılığı aracılığıyla yapabilirsiniz.

Garanti Bankası, çoğu banka gibi şubeden verdiği çoğu desteği internet üzerinden yapılan işlemlerde de vermektedir. İstediğiniz halde kredi başvurularını internet üzerinden yapabilirsiniz. Bu başvuru onaylandığında ise direk olarak onaylanan miktar hesabınıza yatırılır ve bu krediden zahmet çekmeden fay dalabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı karşılama konusunda kısa bir yöntemdir.

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Mobil Uygulaması:

Garanti Bankası internet bankacılığı, internet ortamında bulunduğu gibi mobil ortamda da kullanılabilmektedir. Garanti Bankası mobil bankacılık uygulaması telefonunuzla uyumlu ise indirerek hesabınıza giriş yaptıktan sonra şubelerden yapılan takibi telefonunuzdan hiç zaman sıkıntısı yaşamadan, banka sırası vs. gibi sorunları düşünmeden her işleminizi halledebilirsiniz. Garanti Bankası mobil uygulamasından hesabınızı kontrol altında tutabilir, faturaları inceleyebilirsiniz. Garanti bankası İnternet Bankası işlemini kullanan müşterilerin şifre girişlerinde dikkat etmesi gereken konulardan biride klavye okuyucu özelliği olan kötü amaçlı yazılım sahiplerine karşı korunmak için sanal klavye uygulamasını işleme koymanız lazım. Şifrenizi belli aralıklarla güncellemelisiniz. Bir önceki şifrenizi değiştirerekten hesabınızı korumuş olursunuz.

Garanti İnternet Bankacılığın’ dan Yapılabilecek işlemlerin İşlemler

  • Virman
  • Havale
  • İsme Havale
  • EFT(İsme EFT, Başka Banka Kartı Ödeme, OGS, OGS)
  • SWIFT
  • Kredi Kartı Borç Ödeme:
  • Başkasına Ait Kart Borcu Ödeme
  • Online Kredi Kartı Başvurusu
  • ATM Kart İşlemleri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.