Garanti Bonus Card Limit Arttırımı nasıl yapılır 2018

0 414

Garanti Bonus Card Limit Arttırımı Nasıl Yapılır – Garanti Bankasının bol bonuslu kredi kartı olan bonus card limit arttımı nasıl yapılır? Kredi kartı limiti neye göre yapılıyor? gibi tüm sorularınıza cevap vermek için bu makaleyi hazırladım.

Bir bonus kredi kartına sahipseniz ve limiti yetersiz geliyorsa limit artırma talebinde bulunarak kredi kartınızın limitini artırabilirsiniz. Kredi Kartı limiti sizin gelirinize göre belirlenmektedir. Garanti bankasından aldığınız kredi kartınızı yeni aldıysanız ilk 2 yıl maaşınızın 2 katı kadar limit alabilirsiniz. 3. ve daha sonra ki yıllarda ise 4 katına kadar limit artırımı yapılabilir.

Bu limit artımını banka yapamaz, sizin talebiniz olmadan sizden habersiz olarak olarak bonus card limit artırımı yapılamaz. Bonus Card’ızın limiti yetersiz geliyorsa limit artırım talebinde bulunabilirsiniz.

Bonus Limit Arttırma Yöntemleri

Sms ile limit artımı talebi: Garanti bankası sms bankacılığı ile kredi kartı limit artırımı talebinde bulunabilirsiniz. Bonus web sitesinden aldığımız bilgiye göre, sms ile bankada kayıtlı telefonunuzdan,  ARTIR, İSTENİLEN LİMİT, KART SON 6 HANE , AYLIK NET GELİR bilgisini aralarında birer boşluk bırakarak 3340’a, yurt dışından talepte bulunmak için 3340 yerine 0532 752 33 40’a sms gönderebilirsiniz (kaynak)

İnternet bankacılığından artırım talebi: Garanti bankası internet şubesine giriş yaparak, Kredi kartları menüsünden kredi kartı limit artırım talebinde bulunabilirsiniz. Aynı işlemi Garanti mobil şubeden de yapabilrisiniz.

ATM’den Limiti Artırımı: Garanti bankası Paramatiklerinden kredi kartınızla giriş yaptıktan sonra Limit işlemlerinden Bonus card limit artırım talebinde bulunabilirsiniz.

Bonusflaş Uygulamasından: Garanti bankasının bonusflaş uygulamasından (Bkz, Android, ios)  Telefonunuza indirdikten sonra giriş yapıyorsunuz burada bonus card ile ilgili tüm işlemlere ulaşabileceğiniz gibi Garanti Bonus kredi kartı limit arttırımı talebinde de bulunabilirsiniz.

Telefon Bankacılığından: Garanti bankası Alo Garanti 444 0 333 arıyarak müşteri temsilcisinden kredi kartı limit artırımı talebinde bulunabilirsiniz.

Sizin elinizle Garanti bonus card limit arttırımı talebinde bulunabilirsiniz. Limit artırım sonucunu sorgulama için Alo Garantiyi arıyarabilir, Ekstrenize bakabilir veya internet bankacılığından kredi kartınızı görüntüleyerek kredi kartı limitinizi görebilirsiniz.

Dilerseniz müşteri temsilcisini arıyarak veya internet bankacılığından düzenli limit artışı talimatı vererek periyodik şekilde limitinizi artırabilirsiniz. Kredi kartı limiti en fazla ne kadar olur yazımızı okuyarak limitlerle ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

98%
İnceleme
  • Bonus Card
  • Garanti Bankası

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.