Geniş Anlatımla Fix Card Taksitli Nakit Avans Nasıl Çekilir?

6

Fix Card Taksitli Nakit Avans Nasıl Çekilir? – Kredi kartınız üzerinden nakit para sahibi olmak ve tıpkı ihtiyaç kredisi gibi bunu taksit taksit ödemek istiyorsanız sizin için en kolay çözümlerden biri taksitli nakit avans sahibi olmaktır. Birçok bankanın kendine ait hemen hemen tüm farklı kartlarında bu özellik bulunmaktadır. Bu sayede lazım olan acil ihtiyaçlarınızı ya da ödemelerinizi halledebilirsiniz.

Geri ödemelerinizi ise kolaylık olması adına sizin belirleyeceğiniz vade sayısına göre gerçekleştirebilirsiniz. Fix CARD nakit avans çekmek de bahsettiğimiz olanaklara sahip opsiyonlardan biridir. QNB Finansbank’ın kartlarından biri olan Fix Card kapsamında da ücretsiz taksitli nakit avans çekimi yapılmaktadır.

Fix Card Nakit Avansının Kullanım Kuralları


Fix Card’a sahipseniz bahsettiğimiz taksitli ya da taksitsiz avansa sahip olabilirsiniz. Ardından size en uygun taksit sayısını ve para miktarını tercih etmeniz gerekecektir. Bu işlemler doğrultusunda bilmeniz gerekenlerden biri de aylık %1,84 (dönemsel olarak değişmektedir) oranında faiz uygulanacağıdır. Ödeme planınızda bulunan tarihle ekstrenize yansıyan tarih aynı olacaktır. Ayrıca ödemelerinizi ekstrenizin son ödeme tarihine kadar gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer herhangi bir gecikme durumu yaşanırsa bu faturanıza gecikme faizi olarak eklenir. Fix Card taksitli nakit avans hakkında bilmeniz gerekenlerden biri de tahsis koşulu gereği taksitli nakit avans çekimlerinizde kredi tutulur ve bunun vadesiyle uyumlu bir hayat sigortası yapılır. Ayrıca belirttiğimiz faiz tutarına KKDF ve BSMV uygulanır ve faize eklenir.

Fix Card Nakit Avansın Limitleri Nelerdir?


Öncelikle Fix Card nakit avans başvurunuzu yapmadan önce Finansbank’ın sizlere sunduğu miktar ve vade sayısına göz atmalısınız. Taksit seçeneği olarak 6,9 ya da 12 aylık seçenekler sunmaktadır. Nakit miktarı konusunda da elbette kartınıza tanımlı en yüksek nakit avans tutarını kullanabiliyorsunuz lakin banka tarafından size tanınan miktar 300 TL ile maksimum 4 bin TL arasında olduğu belirtilmiştir.

Bu kapsamda %1,84 oranındaki faiz oranıyla beraber her ay ödemeniz gereken tutar da karşınıza çıkmaktadır. Ödemelerinizi dilerseniz bahsedilen limiti aşarak kısmi ya da erken kapama şeklinde tamamını da ödeyebiliyorsunuz.

Fix Card Taksitli Nakit Avansı Almak


   QNB Finansbank İnternet Şubesi
QNB Finansbank ATM
QNB Finansbank Şubelerinden
Bahsettiğimiz seçenekler Fix Card taksitli nakit avans nasıl çekilir sorusunun cevabıdır ve 7/ 24 internet ve ATM şubelerinden direkt olarak taksitli nakit avansınızı çekebilirsiniz. Bunun için herhangi bir belge kullanmanıza gerek yoktur. Fix Card sahibi olmanız yeterlidir. Ayrıca mesai saatleri içerisinde size en yakın şubeyi internet sitesinden öğrenerek de işleminizi yapabilirsiniz.

İnternet üzerinden işlem yapacaksanız sırasıyla, kart işlemleri ve nakit avans sekmelerini tıklamanız gerekmektedir. Buradaki yönergelere göre işleminizi başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. QNB Finansbank’ın bu işlem için herhangi bir işlem ücreti/ komisyon talep etmediğini ve hiçbir formalite olmadan sunduğunu da belirtmek gerek.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.