Halk Bankası Kredi Kartı Başvurusu

14

Halk Bankası Kredi Kartı Başvurusu – Halk Bankası 1933 yılından beri hizmet vermekte olan ve sahip olduğu 128 milyon 480 bin TL tutarındaki aktif büyüklüğü ile dünyanın en büyük 159. bankası olma özelliğine sahiptir. Verdiği hizmetler ile kamu bankaları arasındaki en büyük bankalardan biri olan Halk Bankasının 900’den fazla şubesi ve 4 bine yakın Atm’si bulunmaktadır.

Kredi Kartı Başvurusu

Halk Bankasından kredi kartı başvurusu yapabilmek için şubelerde Bireysel Müşteri Temsilcilerinden yardım alabilir, 0850 222 0 400 müşteri hizmetleri telefonunu arayabilir veya internet sitesindeki başvuru formunu doldurabilirsiniz. Halk bankası İnternet bankacılığından Şubeden yapacağınız başvurularda müşteri temsilcileri nüfus cüzdan fotokopinizin yanında gelir belgesi de talep edebilmektedirler.

İnternet üzerinden başvuru yapmak için http://www.parafcard.com.tr/HizliBasvuru adresini kullanabilirsiniz. Bu adreste yer alan Başvuru Formundaki bilgileri eksiksiz doldurmanız durumunda Halk Bankası yetkilileri 3 iş günü içerisinde başvurunuzu neticelendirecektir. Eğer kredi notunuz internet üzerinden başvuru için yetersiz ise banka şubelerini ziyaret ederek gelir belgesi ibraz etmeniz istenebilir.

Halk Bankası Kredi Kartları

Paraf Card

Paraf Card markası ile yurt içi ve yurt dışında alışveriş yapabilirsiniz. Yurt içinde gerçekleştirdiğiniz alışverişlerinizde Paraf Üye işyerlerinde alışverişlerinizi taksitli olarak gerçekleştirme ve ParafPara kazanma olanağınız bulunmaktadır. Ayrıca Paraf Card sahipleri nakit ihtiyaçlarını Bank24 cihazlarından, Halkbank internet şubesinden ve Halkbank Dialog hattı 0850 222 0 400’den karşılayabilmektedir.

Paraf Card ile fatura ödeme talimatı verebilir, alışverişlerinizi sonradan taksitlendirebilir, artı taksit ve taksit öteleme seçeneklerinden faydalanabilir, kredi kartınızdan kira/aidat/eğitim ödemesi talimatı verebilirsiniz. Ayrıca Paraf Card sahipleri İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde bulunan TAV Comfort Lounge ve Ankara Esenboğa Havaalanı İç Hatlar terminalinde bulunan özel AnadoluJet primeclass lounge hizmetinden faydalanabilmektedirler. Havaalanı yolculukları için de Paraf tarafından sunulan shuttle hizmetini indirimli olarak kullanmaları mümkündür.

Paraf Klasik kartların yıllık kart ücreti 27 TL, Paraf Gold özellikli kartların ise yıllık kart ücreti 44 TL’dir.

Parafly

Sık sık seyahat eden ve seyahatlerinden keyif almak isteyenlerin tercih edeceği bir kart olan Parafly ile alışverişlerinizden mil puan kazanabilir ve kazandığınız milleri yurt içi ve yurt dışı havayolu harcamalarınızda kullanabilirsiniz. Ayrıca havaalanlarında yapacağınız restoran harcamalarında 25 TL’ye varan indirimler parafly ile hediye edilmektedir.

Parafly kartlar seyahat severler yönelik bir kart olduğundan havaalanındaki lounge hizmetlerinde birçok ayrıcalığa sahip olmanız mümkündür. Ayrıca 90 günü aşmayan yurt dışı seyahatlerinizde Halkbank Yurt Dışı Seyahat sigortasından da yararlanmanız mümkün olmaktadır. Parafly yıllık kart ücreti 55 TL’dir.

HalkCard

Alışverişlerini kredi kartı ile gerçekleştirmek isteyen ve yıllık kart aidatı ödemek istemeyenler için hazırlanmış olan Halkcard, Halk Bankasının taksit dışındaki tüm kampanyalarından yararlanabilen bir kart alternatifidir. Bu kart ile tüm işyerlerinde alışveriş yapabilir, Paraf üyesi işyerlerinde yaptığınız alışverişlerinizden puan kazanabilirsiniz. Ayrıca nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için de ATM’lerden nakit para çekebilirsiniz. Halkcard ile tek çekim olarak gerçekleştirdiğiniz işlemlerinizi sonradan taksitlendirmeniz de mümkündür. 3D Secure özelliğine sahip Halkcardınızı online alışverişlerinizde de kullanabilirsiniz. Kira, eğitim, aidat gibi ödemelerinize kredi kartınız ile talimat verme özelliğine sahip Halkcard’a Halkbank şubeleri ve internet sitesinden başvuru yapmanız mümkündür.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.