ING Bank Kredi Kartı Başvurusu

32

ING Bank Kredi Kartı Başvurusu– Hollandalı ING Grubuna ait olan ING Bank ülkemizde 2008 yılından bu yana finans sektöründe hizmet veren bir kuruluştur. Bankanın 317 şubesi ve 1700’e yakın ATM’si bulunmaktadır. Eski köye yeni adet sloganı ile Türk bankacılık sektörüne farklı bir bakış açısı getirmeyi amaçlayan ING Bank, özel havayolu anlaşmalı kredi kartları ile seyahat severler için avantajlı seçenekler sunmaktadır.

ING Bank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Telefon ile Başvuru:

Bankanın müşteri hizmetleri hattı 0850 222 0 600 numaralı telefondan arayarak ING Bank kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvurunuzun onaylandığı/onaylanmadığı bilgisi daha sonra telefonla verilecektir.

SMS ile Başvuru:

ING Bank kredi kartlarına cep telefonunuzdan kısa mesaj ile başvuruda bulunabilirsiniz. Eğer ING Bonus Card’a başvuru yapmak istiyorsanız KART boşluk T.C. Kimlik numaranızı 2205’e göndermeli, ING Pegasus Kart’a başvuru yapmak için PGS boşluk T.C. Kimlik numaranızı 2205’e göndermelisiniz. Başvuru sonucunuz kısa sürede tarafınıza iletilecektir.

İnternetten Başvuru:

ING Bank web sitesinde bulunan Bireysel ekranından Kredi Kartlarına başvurmanız mümkündür. Tercih ettiğiniz kredi kartını seçtikten sonra başvur simgesine tıkladığınızda, karşınıza kimlik ve telefon bilgilerinizi soran bir ekran çıkacaktır. Bu ekranı başarılı bir şekilde doldurduğunuzda kredi kartı başvurunuz tamamlanmış olacaktır. Başvurunuz onaylandığında tarafınıza SMS ile haber verilecektir.

Şubeden Başvuru:

ING Bank şubelerinde yer alan Bireysel Müşteri Temsilcileri kredi kartı başvurularınızı almakta ve sonuç hakkında sizi anında bilgilendirmektedir. Müşteri Temsilcisinin vereceği formu doldurarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bankalar kredi kartı başvurusunda bulunan müşterilerinin öncelikli olarak T.C. Vatandaşı olup olmadıklarını ve yaşlarını kontrol ederler. Çoğu banka 20 yaşın altındaki müşterilerine kredi kartı vermemektedir. Bunun yanında bankalar için en önemli olan noktalardan biri müşterilerin kredi notudur. Kredi notu Türkiye ortalamasının altında olanların kredi ve kredi kartı başvuruları onaylanmamaktadır. Kredi notunuzu bilmiyorsanız Findeks web sitesinden veya bankaların internet bankacılığından düşük bir ücret karşılığında alabilirsiniz.

Ayrıca bazı bankalar en az 6 aylık SGK ya da düzenli geliri olmayanlara da kredi kartı vermemektedir.

ING Bank Kredi Kartları

ING Bonus Card

Harcadıkça bonus kazandıran ve harcamalarınızı 250 binden fazla iş yerinde taksitlendirme imkânı sunan ING Bonus Card ile keyifli alışverişler sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin en çok kullanılan kredi kartlarından olan bonus ile özel kampanyalardan ve indirimli fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Ayrıca ING Bank tarafından sağlanan ING Bonus +destek ile ihtiyaç duyduğunuz durumlarda asistan hizmetleri ile hayatınızı kolaylaştırabilir, acil sağlık hizmetlerinden çilingire pek çok hizmeti ücretsiz olarak alabilirsiniz. ING Bonus kartın yıllık kart ücreti 82,50 TL’dir.

ING Pegasus Plus Kart

Sık sık seyahate çıkıyor ve bu seyahatlerinizden uçuş puan kazanmak istiyorsanız, yurt içi ve yurt dışı birçok noktaya ulaşmanızı sağlayan Pegasus Havayolları ile ING Bank ortaklığında çıkarılan ING Pegasus Plus Kart sizlere ekonomik uçuş imkanı sağlıyor. Kart ücreti olmayan bu hizmet ile hem alışverişlerinizden puan kazanacak hem de pegasus havayollarından yaptığınız harcamalardan oldukça avantajlı çıkacaksınız. ING Pegasus Plus kart anlaşmalı üye işyerlerinde bonus puan kazandırır ve taksitli alışveriş imkanı da verir.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.