İnternetten Kredi Başvurum Onaylanmıyor Şubeye Gidersem Alabilir miyim?

0 198

Kredi notum düşük olduğu için internet üzerinden yaptığım kredi başvurusu onaylanmıyor. Sürekli olarak ret cevabı gelmektedir. Kredi notunu kısa sürede yükseltmek kolay ama bana acil kredi lazım. Böyle bir durumda İnternetten kredi başvurusu yapmayın şubeye gidin ve sağlam olduğunuza müşteri temsilcisini ikna ederseniz kredi alabilirsiniz.

Kredi notu özellikle Az riskli grubunda yer alan kişiler internet üzerinden yapılan kredi başvuruları otomatik olarak red cevabı verilmektedir. Eğer siz sağlamsanız ve kredi notunuz önemsiz nedenlerden dolayı düşmüşse şubeye gidin. Önemsiz nedenlere gelince kredi taksitini 1 gün geç ödemiş olabilir, Veya kredi kartı borcunuzu 1 gün eksik ödemişseniz kredi notunuz hemen düşmektedir.

İlginizi Çekebileceğini Düşündük

Borcunuzu ödeseniz dahi kredi notunun yükselmesi biraz zaman alacaktır. Böyle durumlarda maaş kupürünü alın ve bankanın yolunu tutun. Bir kaç bankaya gidin, maaşınızın sağlam olduğunu kredi notunun düşme nedeni ise bu nedenlerde dolayı olduğunu anlatırsanız müşteri temsilcisini ikna ederseniz. Ki müşteri temsilcisi her zaman kredi satmaya çalışır ki bankada ki puanı yükselsin daha iyi yerlere terfi etsin diye…

Eğer gerçekten kredi notunuz önemsiz bir kaç yanlış yapılan işlemlerden dolayı ise müşteri temsilcisi size kefil olacak olup, Evrağınızı alarak banka müdürüne gider. bu kişi bu kadar maaş alıyor bu miktarda ki  kredi taksitini rahat bir şekilde ödeyebilir. Kredi notu da kredi kartı ödemesini bir gün geciktirdiği için  kredi notu düşmüş bu nedenle de sistem kredi notu düşük diye direkt ret veriyor. Biz bu kişiye kredi verelim ödemelerde aksama olmaz derse ve müdürü ikna ederse şube yetkisi ile krediniz onaylanır.

Eğer maaşınız düşükse işyerinizden mutemetten maaşınızın yüksek göstermesini rica edin, buna itiraz etmeyecektir. Maaşınızı yüksek olursa kredi almanız daha kolay olacaktır.

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.