İş Bankası Maximum Kredi Kartı Nakit Avans Nasıl Çekilir?

10

İş Bankası Maximum Kredi Kartı Nakit Avans Nasıl Çekilir – Ülkemizdeki en büyük özel bankalardan biri olan İş Bankası Maximum kredi kartı ile müşterilerinin nakit ihtiyaçlarına da çözüm buluyor. Tek çekim ve taksitli alışveriş yapabilmenin yanında nakit avans ve taksitli nakit avans özellikleri sayesinde kredi kartı limitinize göre evraksız, zahmetsiz kredi kullanma imkanınız bulunmaktadır. Eğer iş bankası kredi kartına sahip değilseniz buradan başvurunuzu yapabilirsiniz.

Nakit Avans Maliyetleri Nedir?

Nakit avans çekimi işleminde bankanın uyguladığı faiz oranı %1,90. Bunun yanında KKDF ve BSMV gibi mecburi vergiler de söz konusu. Taksitli nakit avansta kanuni sınır olan 9 aya kadar taksitlendirebilme olanakları ile çektiğiniz tutarı hangi vadeler ile ödemek istediğinizi kendiniz belirleyebilirsiniz. Ancak bir yıl içerisinde kredi kartı ödemesinin asgari tutarını 3 kere zamanında ödememiş olan bireyler kredi kartları nakit avans ve taksitli nakit avans işlemlerine kapatılmakta.

Nakit avans başvurusu nasıl yapılır?

Atm ile nakit avans başvurusu: İş Bankası atmlerinden kredi kartınız ile nakit avans başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunun için kartınızı atm makinesine yerleştirdikten sonra taksitli nakit avans ekranına girmeniz ve hangi tutarda parayı hangi vade ile ödeyeceğinizi girmeniz yeterli. Ardından eğer kartınızın limiti oluşan faiz ve masrafları da ödemeye yeterli ise arzu ettiğiniz tutar banka hesabınıza yatırılacaktır.

İnternet bankacılığından nakit avans başvurusu: iş bankası internet  bankacılığına şifrenize sahip iseniz, müşteri numaranız ve şifreniz ile şubeye giriş yaptıktan sonra Kredi Kartı İşlemleri ekranına girmelisiniz. Bu ekranda yer alan nakit avans seçeneğinden ister tek ödemeli isterseniz de taksitli nakit avans çekmeniz mümkün. Çekmek istediğiniz tutarı ve ödeme vadenizi şıklardan seçtiğinizde aylık ödeme tutarı ve toplam maliyeti ekranda görebilir ve arzu ettiğiniz tutarda parayı vadesiz hesabınıza yönlendirebilirsiniz.

Mobil Şubeden Nakit Avans Başvurusu: İş Bankasının mobil uygulaması olan İşCep ile nakit avans kullanmanız oldukça kolay. Uygulamaya girebilmek için gerekli şifrelere sahip iseniz ekranda yer alan Kartlarım sekmesi altında nakit avans seçeneğini görebilirsiniz. Paranın yatırılacağı hesabı, sahip olduğunuz kart limitine göre ne kadar avans çekeceğinizi ve hangi vadede ödemek istediğinizi belirttikten sonra talep ettiğiniz tutar belirttiğiniz hesabınıza yatırılacaktır.

Telefon Bankacılığı ile Nakit Avans Başvurusu: 0850 724 0 724 numaralı Maximum Müşteri Hizmetleri numarasından çağrı merkezi görevlisi ile yapacağınız görüşme ile nakit avans başvurusunda bulunabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.