Kefille Kredi veren bankalar (Kredi notu düşüklere)

0 2.494

Kefille kredi veren bankalar- Kredi notunuz düşükse kredi başvurularında size red cevabı veriyor veya yüksek faiz oranları ile size kredi teklif ediliyorsa size güzel bir yöntemi anlatacağız.

Bu yöntem ile alamadığınız krediyi düşük faiz oranlarında krediniz onaylanacaktır. En uygun kredi alabilmek için kredi notu artık vazgeçilmezlerdendir. Bazı bankalar kredi notuna göre kredi faizi kampanyaları başlatmış yüksek kredi notuna sahip kişilere düşük faiz oranları ile kredi vermekteler. Düşük kredi notuna sahip kişilere ise yüksek faiz oranlarında kredi imkanı tanınmaktadır.

Peki kredi notum düşük ve bankalar bana ya yüksek faiz oranlarında yada kredi başvurumu onaylamıyorlar böyle bir durum ile karşı karşıyayım ne yapmalıyım?

Öncelikle kredi notu nuz düşükse mutlaka yükseltmeniz gerektiğini ifade edelim çünkü artık ev kiralamada, araç kiralamada bile kişilerin kredi notlarına bakılmaktadır. Sitemizden kredi notu kategorisinden ilgili makaleleri okuyarak kolaylıkla kredi notunuzu yükseltebilirsiniz.

Ancak fazla zamanınız yoksa ve acil krediye ihtiyacınız var bir arkadaşınızdan kredi notu yüksek bir arkadaşınızdan size kefil olmasını rica edin. Arkadaşınızı alarak bankaya gidin ve kefil ile kredi başvurusunu yapın.  Banka hem sizin hemde kefilinizin kredi notuna bakarak değerlendirme yapacak ve kredi başvurunuzun onaylanacağını peşinen belirtelim.

Ancak Eğer kara liste iseniz hiç bir banka size kredi vermeyeceğinizi belirtelim, Kara listede olanlar hiç bir bankadan kredi alamazlar fakat başkalarının adlarına kredi çekilebilir oda kendi adına kredi çekecek birini bulursanız.

İlginizi Çekebileceğini Düşündük

Kefil ile kredi çekme olayı bu şekilde genelde kredi notu düşük kişiler ve kredi limiti az olan kişilerden kefil istenmektedir. Kefilin kredi notu çok önemlidir. Eğer kredi notu yüksek bankalar memnuniyetle kredi verecektir.

Bu durum kredi kartı için geçerli değildir. Kredi kartı başvurularında kefil olayı olmadığından kredi notunuz düşükse yükseltmekten ve sabretmekten başka bir çareniz yoktur.

Kefille kredi veren bankalar hangileri diye sorarsanız, Sabit bir banka yok her banka kefil ile kredi verebilir. Yapmanız gereken size en uygun  teklifini veren bankaya kefilinizle kredi kredi başvurusu yapmanızdır.

800 Puana Kadar Kredi veren bankalar

Kefil sunduğunuzda eğe kara listede değilseniz ve kredi notunuz 800 puana kadar ise yüksek kredi notuna sahip bir kefil sunmanız halinde size kolaylıkla kredi vermekteler. Kefil de aslında kredi size değil Kefile verilmektedir.

Yani siz ödemeleri yapmaz iseniz banka sağlam olan kefilinizden tahsil edecektir alacaklarını. Soru ve görüşleriniz için yorum alanını kullanabilirsiniz.  Kredi veren bankalara hangileri derseniz tüm bankalar size kredi verebilir.

94%
İnceleme
  • Kullanıcı Deneyimi

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.