Odeabank EFT Saatleri 2017

2

Odeabank EFT Saatleri 2017 – Herkesin değil sizin bankanız sloganıyla yola çıkan ve dünyanın en büyük bankalarından olan Bank Audi Sal’ın iştirakleriyle kurulmuş olan Odeabank, belirlediği günlük limitler dâhilinde günün 7 gün 24 saatinde EFT yapma imkânı vermektedir. Odeabank kanalıyla EFT yaptırmak isteyenler bankanın şubelerinden, ATM noktalarından, internet ve mobil bankacılık sistemlerinden faydalanarak EFT yapabilmektedirler. Yine Odeabank kredi kartı kullanan kişilerde kredi kartlarını kullanarak isterlerse taksitlendirerek EFT işlemlerini yapabilirler. Odeabank ile günlük EFT gönderme limiti en az 1 TL en fazla ise 100.000 TL arasındadır. PTT Bank ATM kanalları da kullanılarak ING Bank hesaplarına EFT yapılma imkânı da bulunmaktadır.

Odeabank EFT Hangi Saatler Arasında

İlginizi Çekebileceğini Düşündük

Odeabank’ta müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için EFT saatlerini 17.00’e kadar uzatmıştır. 17.00’ye kadar yapılacak tüm EFT işlemleri gün içersinde ilgili hesaba aktarılmaktadır. Ayrıca EFT işlem süresi 10-15 dakika gibi kısa bir süre içersinde gerçekleşmektedir. TL ve Döviz cinsinden EFT yapılabilen Odeabank’ta günün her saati EFT yapma imkânı bulunmaktadır. 17.00’den sonra ki EFT talimatları beklemeye alınacak ve en yakın mesai başlangıcında işleme tabi tutulacaktır.

Odeabank EFT Ücretleri

Odeabank şubelerinden hesap kullanılarak yapılan EFT işlemlerinde minimum 35 TL maksimum 250 TL EFT komisyon ücreti alınmaktadır. Kasadan yapılacak EFT işlemlerinde ise masraf 350 TL’ye kadar çıkmaktadır.  Banka şubelerinde 16.00’dan sonra yapılan ve Geç EFT olarak adlandırılan işlemlerde, normal EFT komisyon ücretine 15 TL daha ilave edilmektedir. Odeabank internet bankacılığı ve mobil bankacılık sistemleri kullanılarak yapılacak EFT işlemlerinde Geç EFT’de dâhil olmak üzere 4 TL komisyon ücreti alınmaktadır. 444 08 444 Odeabank telefon bankacılık sistemini kullananlar ise yapacakları EFT işlemleri karşılığında 35 TL ile 250 arasında değişen EFT komisyon ücreti ödeyeceklerdir. Ancak düzenli EFT talimatı verenler sadece 12 TL komisyon ücreti ödeyeceklerdir. Son olarak Odeabank ATM noktalarından yapılacak EFT işlemlerinde ise 5 TL komisyon ücreti alınmaktadır.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.