Odeabank Kredi Hesaplama

4

Odeabank Kredi Hesaplama – Türkiye’nin yeni ve güçlü bankalarından biri olan odebank hızla büyükmekte ve uygun kredi imkanları ile müşterileri cezbetmektedir. Artık internetin yaygınlaşması ile birlikte insanlar kredi almadan önce uygun krediyi internette arayarak o şekilde bankalara başvuru yapmaktadır. Hatta bankaya gitmedin internet üzerinden kredi başvurusu yapmaktadır.

Bir çok web sitesi kredi hesaplama işlemleri yapmakta fakat bankalarda oraya el atmış ve reklam ile en uygun krediyi belli bir ücret karşılığında üst sıralara taşımaktadır.  Bu nedenle vatandaşlar bu siteleri kullanmak yerine tek tek bankaların web sitesinden kredi hesaplama işlemlerini yapmaktadır. Bu yazımızda Odeabank kredi hesaplama işlemini banka üzerinden nasıl yapılacağını anlatacağız.

ihtiyaç kredisi hesaplama

En çok alınan kredi türü hiç şüphesiz ki ihtiyaç kredisidir. Kişilerin herhangi bir ihtiyacı olması dahilinde ihtiyacı ne olursa olsun bankadan ihtiyaç kredisi adı altında alabilir. Odebank ihtiyaç kredisi hesaplama işlemi için Odeabank’ın resmi web sitesinde hesaplama araçlarından ulaşabilirsiniz.  İlk araç ise ihtiyaç kredisi hesaplama aracıdır.

Araç yukarıda ki gibi, örnek bir hesaplama işlemi yaptım. 48 ay vade ile 10.000 TL kredi için şuan güncel faiz oranında hesaplama işlemi yukarıda ki gibidir.  Araç açılır açılmaz ilk olarak vede sayısını giriyorsunuz. ikinci kısımda da kredi miktarını veya ödeyebileceğiniz kredi taksit tutarını da girebilirsiniz.  Hesapla butonuna tıkaladıktan sonra sağ tarafa aylık faiz oranını, kredi tutarını, aylık taksit tutarını, Toplam geri ödeme tutarını, tahsis ücreti, sigorta ücreti yalnız hayat sigortası kişinin yaşına göre hesaplandığı için farklılık gösterebilir.  Hesapla butonunun hemen altında ödeme planına bakabilir, bir altında da Başvur butonu ile kredi başvurusunu yapabilirsiniz.

Taşıt Kredisi Hesaplama

Odebank Taşıt kredisi hesaplama aracı ile araç kredisi almadan önce hesaplama yapabilir kredi ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.  Hesaplama aracı şu şekildedir.

Taşıt kredisi hesaplama aracı ihtiyaç kredisi aracı ile aynı olup sadece faiz oranında değişiklik göstermektedir.  Hesaplama aracında bütün detaylara ulaşabiliyorsunuz. Ancak Taşıt kredisi almak için aracınızın kaskolu olması gerektiğini unutmayın. Masraflara kasko ücretini de eklemeniz gerekiyor. Kredi miktarına göre titiz bir hesaplama yapmanız düşük bir kredi alacaksanız ihtiyaç kredisi daha uygun olabileceğini de aklınızdan çıkarmayın. 

Konut Kredisi hesaplama

Odeabank’tan konut kredisi alacaksanız kredi almadan önce konut kredisi hesaplama aracıyla ilgili kabataslak bir hesaplama yapabilirsiniz. Kabataslak diyoruz çünkü taşıt kredisi gibi bazı ek şartlar istemektedir. ,Konut sigortası gibi zorunlu belgeler istemektedir. Ve kredi miktarı ancak expertiz ile belli olacağını hatırlatalım.

Odeabank kredi hesaplama araçları şu şekildedir. Ayrıca Ticari kredi aracı ile ticari kredi hesaplaması yapabilirsiniz. İhtiyaç kredisi başvurusunu internet üzerinden yapabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.