Passolig Taksitli Nakit Avans Nasıl Çekilir?

Acil Para İhtiyaçlarınızı karşılayın

0 254

Nakit avans özelliği fazlasıyla kullanışlı bir uygulama iken taksitli nakit avans uygulaması daha da fazla yararlı olmaktadır çoğu kullanıcı için. Bankalar da bunu düşünerek birçok kart ve seçenekler sunmuşlardır. Eğer nakit avansa müsaade veren bir kartınız varsa bankanızdan istediğiniz zaman nakit avans/ taksitli nakit avans talebinde bulunabilirsiniz.

Bu talebinize karşılık verebilecek kurumlardan biri de Passolig’dir. E- bilet uygulamalarından adını sıkça duyduğumuz Passolig nakit avans çekmek imkanını da sunmaktadır. Eğer Passolig kredi kartınız varsa sizler de bu özelliği kullanabilmek için başvuruda bulunabilirsiniz.

Passolig Nakit Avans Şartları Nelerdir?


Passolig, komisyon veya işlem ücreti talep etmeden uygun faiz oranlarıyla müşterilerine  taksitli nakit avans olanağı sunduğunu belirtmiştir. Kredi kartınız içerisinde bulunan nakit avans tutarı kadar çekim yapabilir ve bunu Passolig’in belirlediği şekilde taksitlendirebilirsiniz. Aylık olarak %1,84 olarak belirlenen Passolig taksit oranı böldüğün ay kadar dönem borcunuza yansıyacaktır.

Ayrıca, gecikme durumlarında da ekstra bir faiz ücreti uygulanma durumu söz konusudur. Kartınız 3 kez asgari tutarını ödemezseniz  toplam dönem borcunu ödeyinceye kadar kartınız kullanıma kapalı kalır. Bu yüzden Passolig taksitli nakit avans ödemelerinizde dikkatli olmanız gerekmektedir.

Passolig Nakit Avans Faiz ve Ödeme Oranları

Passolig Nakit Avans


Passolig’in uygun fiyatlar sunduğunu sizlere açıklamıştık. Bu kapsamda Passolig aylık sabit olarak %1,84 (Dönemsel olarak değişmektedir.)  nakit avans faiz tutarı sunmaktadır. Ödeme ve vadelerden bahsetmek gerekirse,200 ile 10 bin TL arasında Passolig’ten çekim yapabiliyorsunuz. Passolig nakit avans çekim tutarını ise 2 ile 12 arasında değişen vadeler içerisinde ödeyebilirsiniz. Passolig’in sitesinde hesaplama tablosu bulunmaktadır.

Dilerseniz buradan hesaplama yapabilir, sizin için uygun olan ödeme planı dahilinde çekim miktarınızı ve taksit sayınızı belirleyebilirsiniz. Hem ödeme olanakları hem de faiz oranları hakkında bilgi almanız adına örnek vermek gerekirse, Passolig üzerinden 8 taksitle 200 TL çektiğinizi varsayalım. Bu durumda ödemeniz gereken aylık taksit tutarınız 26,79 TL olarak karşımıza çıkmaktadır. Toplam borcunuz ise 214 TL olarak belirlenecektir.

Passolig Taksitli Nakit Avansı Nasıl Alabilirsiniz?


Passolig üzerinden bir kartınız varsa ve nakit avans çekmek istiyorsanız iki yöntem bulunmaktadır. Passolig internet şubesi ve Passolig telefon iletişim merkezleri Passolig taksitli nakit avans nasıl çekilir sorusuna yanıt olmaktadır. Passolig kredi kartınıza tanımlı nakit avansınız varsa, var olan en yüksek tutar üzerinden dilediğiniz miktarı çekebilirsiniz.

Passolig işlemleri ve kart başvuruları genel itibariyle internet üzerinden yapılmaktadır. Eğer Passolig üzerinden kart sahibi olarak taksitli nakit avans çekmek istiyorsanız kart başvurularınızın PTT ile size ulaşacağını belirtelim. Yanı sıra, müşteri hizmetlerini arayarak da yetkililerin yardımı doğrultusunda taksitli nakit avansınızı aktif edebilirsiniz. Tutar ve taksit sayınızı da aynı şekilde siz belirleyebiliyorsunuz buradan da. Detaylı bilgi için de yine iletişim merkezlerine erişebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.