QNB Finansbank CardFinans Taksitli Nakit Avans Nasıl Çekilir

9

QNB Finansbank CardFinans Taksitli Nakit Avans Nasıl Çekilir? – QNB Finansbank CardFinans kredi kartı bankaların sunduğu kartlar arasında en çok tercih edilenlerden biri. Kullanıcıların ise ihtiyaçları doğrultusunda en çok tercih ettikleri özellik ise nakit avans diyebiliriz. Taksitli nakit avans özelliği QNB Finansbank’ın bu kartında da bulunmakta.

Gerekli bilgi ve koşullar için internet sitesi üzerinden “CardFinans Özellikleri” sekmesine göz atabilirsiniz. Eğer talebinizden önce siz veya bankanız nakit avans özelliğinizi iptal etmediyse, taksitli nakit avans özelliğini kolaylıkla kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank CardFinans Taksitli Avans Ödemeleri


Eğer gerekli koşulları sağlayıp taksitli nakit avans işleminizi yaptıysanız, o tarihten sonraki ilk 30 gün sonunda hesap özetinizdeki dönem borcunuz kapsamına eklenecektir. Peki geri ödeme koşulları ve hesaplamaları nasıl oluyor, derseniz öncelikle size faiz oranından bahsedelim. Aylık olarak hesabınıza Finansbank tarafından sabit tutulmuş %1.84 faiz oranı yansıtılır.

Faiz işleminizin içerisine BSMV de uygulanır. Minimum 300 ile en fazla 4 bin arasında QNB Finansbank CardFinans taksitli nakit avans çekimi yapabilirsiniz. Hesaplama için de Finansbank hizmetlerinden faydalanabilir ya da kendiniz internet sayfası üzerinden öğrenebilirsiniz. En 300 TL’lik bir çekim yaptığınızı ve bunu da 6 taksitle ödemeyi seçtiğinizi düşünürsek, aylık olarak ödemeniz gereken net tutar 53.96 TL olacaktır. Faiz tutarınızın toplamda 19 TL olurken ödeyeceğiniz toplam tutar ise 323.61 TL olacak.

QNB Finansbank CardFinans Nakit Avansı Nasıl Alınır?


    ONB Finansbank İnternet Şubesi
QNB Finansbank ATM
Telefon Bankacılığı
QNB Finansbank Şubeleri

Bahsettiğimiz yöntemlerden size en uygun olanını seçerek QNB Finansbank CardFinans taksitli nakit avans nasıl çekilir sorunuza çözüm bulabilirsiniz. Vade sayısı için de Finansbank’ta 6,9 ve 12 aylık taksit sayıları bulunmaktadır. 300 ile 4 bin lira arasında bir tutar belirleyip size en uygun olan vade sayısını çekerek ödeme yapabilirsiniz.

Eğer nakit avans çekimini internet şubesinden yapmayı istiyorsanız “Kart İşlemleri” sekmesinden nakit avansı seçmeniz gerekiyor. Ayrıca ATM ve şubelerden de hızlıca işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri hizmetleri üzerinden de taksitli nakit avans talebinizi yerine getirebilirsiniz.

QNB Finansbank Nakit Avans Kullanım Koşulları Nelerdir?


Öncelikle bilmeniz gereken maddelerden biri, Finansbank nakit avans tutarınız için çekebileceğiniz minimum çekim tutarı kredi kartınızın limitiyle sınırlıdır. Ayrıca işlemlerinizden herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Taksitli nakit avansınızın ödeme tutarını ekstrenizin son gününe kadar ödemeniz gerekmekte, aksi takdirde faiz oranının üzerine bir de gecikme faizi eklenir. Bu durum asgari ücretten daha az ödeme yaptığınız durumlarda da geçerlidir. Ayrıca faiz oranı ise, alışveriş faiz oranıyla aynı olacaktır. Finansbank aynı zamanda, tahsis koşulu gereği, nakit avans çekimlerinizde, teminat olarak kredi tutmaktadır ve bunun vadesiyle de hayat sigortası yapar. Taksitli nakit avans kullanımlarınız için gerekli olan bilgi ve koşullar bu yöndedir.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.