Rodrigo Tekstil Sanayi ve Ticaret AS (RODRG) Teknik Analizi

0 73

Rodrigo Tekstil Sanayi ve Ticaret AS (RODRG) Teknik Analizi – Merhaba Değerli arkadaşlar Teknik analiz alanında ki ilk yazımıza Rodrigo Tekstil Sanayi ve Ticaret AS #RODRG ile başlamak istiyorum. Teknik analiz ile 4 saatlik, günlük ve haftalık teknik analizlerin yanında olasılıklar üzerinden analiz yapacağım. Teknik analizler haftalık olarak güncellenecektir. Her hafta teknik analizi yapacağız.

15 Ekim RODRG Teknik Analizi 

Teknik analizi tradingview üzerinden yapıyorum.

RODRG teknik analiz grafiği

Aslında Teknik analiz her şeyi açıklıyor, ama ben yine hepsini açıklamak isterim. TersOmuz Baş Omuz Formasyonu’nu gördünüz sanırım,  TOBO baş kısmı kadar bir hedef belirlenir ve formasyon çalışırsa hedefe doğru gider. Birde yükseliş trendinde üç basamak formasyonu gözüküyor. Benim dikkat çekmek istediğim asıl olay Uyumsuzluk ve yükseliş onayı. RSI’de iki nokta arasında aşağı yön varken fiyatta yukarı yönlü bir hareket oluşmuş ve pozitif uyumsuzluk oluşmuş durumda. Birde yeşil mumu görmüşsünüzdür sanırım. Birde Stokastik RSI Dikkatinizi çekmek istiyorum şuan altta ve al sinyali vermektedir.  Bu Teknik analiz Renko grafik türüne göre yapılmıştır birde mum grafiğine bakarak bir değerlendirme yapalım.

Mum grafikte iki diğ tepe ile yükseliş başlamış Belli bir yükselişten sonra Düşüşler yaşanmış. Stop Loss 1.78 koyabilirsiniz.

RODRG Destek ve direnç noktaları

Renko grafikte alış sinyali verse de mum grafikte 2.04 Destek noktasını kırmış, 2.04 Direncini kırarsa diğer diğer noktaları grafikteki gibi…

Yarasa Formasyonu!

 

Yarasa Formasyonu

RODRG yarasa formasyonuTeknik analizi sadece bir açıdan değil bir açıdan bakmak gerekli, analiz sadece günlükte değil saatliklerde de yapılmalıdır. 4 saatlik grafiğine indim bir ne göreyim! Yarasa (Bat) Formasyonu. Ters yarasa formasyonun iki hedefi bulunmaktadır. Fibonacci 1. hedefi 0.382 ki bu hedefe gelmiş 2. hedefi ise 0.618 olan 1.89’dir.

Bu verilere göre kendi temel analizinizi yapmanızı tavsiye ediyorum.  Ve anlattıklarıma uygulayarak teknik analizinizi öğrenmenizi tavsiye ederim. Günlük Renko grafikten günlük mum grafiğe geçtik ve tüm olasılıkları ele aldık.

7 Kasım 2017 Rodrigo #RODG Teknik Analizi

İlk resmimize bakın, Fiyat 2.09 iken bugün itibari ile 2.45’ten açılacak. Ve ilk resimde ki hedefe doğru ilerliyor.

Rodrigo Teknik analiz kasım

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, Lütfe uyarımızı okuyun.

Uyarı:Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ie risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. e-kredi.net yazarı bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.