Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu

39

Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu – Şeker pancarı üreticisinin finansal ihtiyaçlarını desteklemek amacıyla 1953 yılında kurulan Şekerbank, 1993 yılından bu yana özel banka statüsü ile hizmetlerine devam etmektedir. Bireysel ve kurumsal müşterilerinin ihtiyacına göre birçok bankacılık hizmetini yerine getirmekte olan bankanın 300’e yakın şubesi ve 600 civarında ATM makinesi bulunmaktadır. Bankanın Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde aktif faaliyeti bulunan 6 şubesi de mevcuttur.

Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şubeden Başvuru:

Şekerbank’ın sunduğu kredi, kredi kartı ve diğer hizmetlere şubelerden başvuru yapmanız mümkündür. Kredi kartı başvurusunda Bireysel Müşteri temsilcileri işlem yapmak isteyenlere yardımcı olmaktadır. Başvuru için yanınızda fotoğraflı kimlik belgeniz (nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport), sahip olduğunuz gelir türüne göre gelir belgeniz (maaşlı çalışanlar için maaş bordrosu, kira geliri sahipleri için kira kontratı ve banka makbuzları, işyeri sahipleri için son 3 aylık gelir beyannamesi vb) ve ikametgah belgeniz gerekmektedir. Dilerseniz ikametgah belgesi yerine elektrik, su, telefon gibi adresinize gelen adınıza kayıtlı bir aboneliğin faturasını da götürebilirsiniz.

Telefon ile Başvuru:

bankanın Çağrı Merkezi numarası 0850 222 78 78’i arayıp Sesli Yanıt Sistemi üzerinden Kart işlemleri / Başvuru menüsünü tuşlayarak kredi kartı başvurusunda bulunmanız da mümkündür. Bu başvuruyu gerçekleştirirken banka görevlileri T.C. Kimlik numaranız ve cep telefonu bilginizi talep etmekte, bunun yanında gelir türü ve adres bilgilerinizi de sisteme işlemektedirler. Başvurunuzun onaylanıp onaylanmadığı bir SMS vasıtası ile size bildirilecektir.

İnternet sitesi:

Şekerbank web sitesi www.sekerbank.com.tr aracılığı ile de kart başvurularınızı gerçekleştirmeniz mümkündür. Bireysel internet bankacılığı müşterisi iseniz Başvurular menüsü altında yer alan Kredi Kartları alanından başvurunuzu gerçekleştirmeniz mümkündür.

SMS ile Başvuru:

Şeker Bonus Kart başvurunuz için tüm operatörlerden 1953’e BONUS boşluk TC Kimlik numaranızı yazıp göndererek başvuruda bulunabilirsiniz. Bütçem Benim Bonus Kart başvurunuz için tüm operatörlerden 1953’e BUTCEM boşluk TC Kimlik numaranızı yazıp göndererek başvuruda bulunabilirsiniz. Şeker Kart başvurunuz için ise tüm operatörlerden 1953’e SEKERKART boşluk TC Kimlik numaranızı yazıp göndererek başvuruda bulunabilirsiniz.

Şekerbank Kredi Kartları

Şeker Bonus Kart:

350 bine yakın bonus program ortağında alışveriş, taksitli alışveriş yapabileceğiniz ve bu alışverişlerden bonus puan kazanarak yine bu mağazalarda kullanabileceğiniz Türkiye’nin en çok kullanılan kredi kartı markalarından birine sahip olabilirsiniz. Bonus kampanyalarından yararlanma hakkının yanında kartınızla düzenli ödeme talimatları verebilir, faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Şeker Bonus Kartın yıllık kart ücreti 81 TL’dir.

Şekerbank Memur-Sen Bonus Kartı

SEKERBANK, SBN Sigorta ve MEMUR-SEN arasında 2010 yılında “MEMUR-SEN Ailem Fayda Paketi” ve “MEMUR-SEN Ailem Kredi Kartı” projesine ilişkin bir protokol imzalanmıştır. Bu proje kapsamında; MEMUR-SEN Konfederasyonuna bağlı sendikalara üye olmuş olan tüm memurlara ve yakınlarına MEMUR-SEN Ailem Kredi kartı ve bazı bankacılık hizmetlerinin ücretsiz olarak sunulması hedeflenmektedir. MEMUR-SEN Ailem Fayda Paketi’nden bağlı sendikalar; Birlik-Haber-Sen, Diyanet-Sen, Eğitim-Bir-Sen, Sağlık-Sen, Enerji-Bir-Sen, Bayındır-Memur-Sen, Ulaştırma-Memur-Sen, Kültür-Memur-Sen üyeleri faydalanabilmektedir.

Bu kampanya kapsamında tüm bonus kart özelliklerine sahip olan Şekerbank Memur-sen Bonus kartı herhangi bir yıllık kart aidatı ödemeden kullanabilir ve sevdiklerinize de ek kart çıkartabilirsiniz. Ayrıca bu kampanya kapsamında kart sahibi olanlara Ferdi Kaza sigortası hediye edilmektedir.

Şekerbank Memleketim Bonus

T.C. uyruklu ama yurt dışında yaşayan müşterilerimize özel, dünyanın ve Türkiye’nin her yerinde yapılan alışverişlerden bonus kazanma imkanı sağlayan, yurt dışı ATM’lerden ücretsiz nakit avans çekebileceğiniz özel bir kredi kartıdır. Şekerbank Memleketim Bonus kartın yıllık kart ücreti 81 TL’dir.

Şekerbank Bütçem Benim Bonus Kart

Bütçesini düşünen kadınlar için özel olarak düşünülmüş bir kredi kartı olan bütçem benim bonus kart ile aylık ne kadar harcama yapacağınızı siz belirleyebilirsiniz. Bu sayede ay sonu ekstrenizin ne kadar geleceğinin bilincinde olur ve gelirinizin fazlasını altın hesabına yatırım talimatı vererek birikim yapabilirsiniz. Bütçem Benim Bonus Kart tüm bonus kampanyalarından yararlanabilir ve program ortaklarında taksitli alışveriş ve bonus kazanma imkanı verir. Bütçem benim bonus kartın yıllık kart ücreti 81 TL’dir.

Şeker kart

Yıllık kart aidatı olmayan ve Mastercard/VISA logosu bulunan bütün iş yerlerinde geçerli olan bir kredi kartıdır. Kartınız ile üye işyerlerinde taksitli alışveriş yapabilir, nakit avans ve taksitli nakit avans çekebilirsiniz.

 

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.