Şekerbank Taksitli Nakit Avans Nasıl Çekilir?

0 512

Şekerbank Taksitli Nakit Avans Nasıl Çekilir? – Çok yüksek miktarda bir ihtiyacınız yoksa küçük ya da orta ölçekli nakite ihtiyacınız varsa ve uygun ödeme koşullarıyla geri ödemek istiyorsanız taksitli nakit avans tam da size göre.Birçok bankanın bu konuda fırsatları mevcut. Bunlardan biri de Şeker bank. Şekerbank nakit avans çekmek için, ücretsiz şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda üst limiti de birçok bankaya göre oldukça fazla.  Taksitli nakit avansın nasıl çekildiği ve hangi koşullara uyulması gerektiği hakkında bilgi istiyorsanız mutlaka yazımıza göz atmalısınız.

Şekerbank Nakit Avans Özelliği


Şekerbank üzerinden kredi kartınıza tanımlı olarak nakit avans almanız için koşulları sağlamanız gerekmektedir. Bunu Şekerbank’ın resmi sayfası üzerinden bulabilirsiniz. Şekerbank taksitli nakit avans özelliğinin diğer birçok bankadan farklı olarak üst limiti 30 bin TL gibi oldukça yüksek bir rakamdır. Ayrıca çektiğiniz tutar üzerinden ödeme dönemlerinizde belli bir faiz uygulanmaktadır. Bu faiz tutarı %5 BSMV ve %15 KKDF oranından da etkilenmektedir.

Aylık net faiz oranından bahsetmek gerekirse de %1,84 olduğunu söyleyebiliriz. ATM’lerden çekim yapacaksanız eğer tek seferde maksimum 4 bin TL alabilirsiniz. Minimum tutar olarak tüm çekim seçeneklerinden 250 TL alabilirsiniz. 2 ile 12 arasında değişen taksit seçeneklerinden de faydalanarak taksitli nakit avansa sahip olmanız mümkün.

Şekerbank Taksitli Nakit Avans Ödeme Koşulları


Belirttiğimiz gibi taksitli nakit avans ödemelerinizde 2’den 12’ye kadar taksit belirleyebilirsiniz. Bu belirlediğiniz taksit sayısı, %1,84 ‘lük oran ve çekim miktarınız çerçevesince hesaplanıyor. Ayrıca belirlediğiniz taksit süresini uzatamazsınız fakat vadelerinizi günü gelmeden erken ödeyebilirsiniz. Ayrıca ekstrenize yansıyan dönem borcunuzun asgari tutarını ödemezseniz Şekerbank bir faiz oranı daha uygular. Şekerbank nakit avans, hesaplaması için internet sitelerini kullanabilirsiniz. T

ek yapmanız gereken buradaki alana çekim tutarı ve taksit sayınızı girmeniz.  Örnek olması açısından eğer en düşük taksit ve çekim miktarını seçerseniz. 250 TL’yi iki taksit halinde aylık, 129 TL’den geri ödemeniz gerekir. Toplam ödeme tutarınız ise, 258 TL olacaktır. Hesaplama sırasında, faiz oranının dışında BSMV ve KKDF oranı ödemenize eklenir.

Şekerbank Taksitli Nakit Avans Çekimi


   Şekerbank Şubeleri
İnternet Bankacılığı
Şekerbank ATM’leri
Şekerbank Çağrı Merkezi

Acil nakit ihtiyaçlarınız için, 250 ile 30 bin TL tutarında kartınızın da nakit avans tutarı doğrultusunda paranızı çekebilirsiniz. Peki, Şekerbank taksitli nakit avans nasıl çekilir derseniz, bahsettiğimiz bu 4 yöntemden size en uygun olanını seçebilirsiniz.

En yakın şubeyi ya da ATM’yi öğrenmek için Şekerbank’ın sayfasından iletişim sekmesine göz atabilirsiniz. Aynı şekilde kart bilgilerinizle internet bankacılığı üzerinden de taksitli nakit avans işleminizi gerçekleştirebilir ya da hesaplamasını yapabilirsiniz. Tüm bu işlemleriniz için herhangi bir ücret talep edilmediğini de belirtelim.Ayrıca nakit avans limiti, günlük işlem limiti gibi sebeplerle kimi çekimleriniz sınırlandırılabilir.

92%
İnceleme
  • Puan

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.