SONM, Sisli Süper Bilgisayar Projesi!

0 85

SONM, Sisli Süper Bilgisayar Projesi! – SONM, Sisli Süper Bilgisayar Projesi ile bilgisayarınızı kiraya verebilir, SNM ile dünya’nin en büyük süper bilgisayarı yapılacak. Dünya’da yeni bir çığ açmaya hedefleyen projeye yatırım yapabilirsiniz.

Merhaba değerli arkadaşlar, Bildiğiniz gibi çin BTC desteklerini vs borsalarını kapatıyor. Fakat çinliler BTC’den vazgeçmiyor, Eski çin yeni dünya borsaları ise halen revaçta ve gerçekten iyi işler yapıyor. Bu borsalarından biride Binance!

Binance’de yeni eklenen $SNM tanıtmak istiyorum. SONM Cloud Bilgisayar pazarında yeni bir çağ açacak. Bilgisayarınız bekleme modundayken SONM aracılığı ile CPU’nuzu kullanıma sunuyorsunuz ve SNM dünya’nın en büyük süper bilgisayarını oluşturmayı hedefliyor.

Tabi sadece bilgisayarlar değil telefon
tablet ve iWatch’nizi dahi kullanabileceksiniz. Kısaca Bilgisayar olan herşeyi birleştirecek ve Dünya’nın en büyük süper bilgisayarını oluşturmayı hedefleyen SONM’un tek bir rakibi var şuan Golem, Ama Golem makine öğrenimini ve görüntü oluşturma gibi özel hesaplama görevlerinin üstleneceği bir sistem oluşturmayı hedeflerken SONM, Genel bilgisayar kullanımı hedefleyen devasa bir projedir.

Projenin gelişmesi ile artık cloud teknolojisinde yeni bir çağ açılacak. Şuan alfa sürümle ile bilgisayarınızın kiraya verebiliyorsunuz.  Ayrıca Sunucu kiralayarak sunucuya SONM programını çalıştırabilirsiniz. ,

Bulut Teknolojisinde yeni bir çağ atlacak bu projeye yatırım yapabilir,  yatırımlarınızı değerlendirebilirsiniz. Unutmayınız ki yeni coinlerde trade yapma gibi bir durum olmaz. Yeni coinlerin projelerine yatırım yapılır ve yol haritasına göre projenin ilerleyip ilerlenmediği görülebilir.

 

  • Amazon sunucuları bu teknolojiden nasıl etkilecek?
  • SONM’un rakibi yok. Golem’in işleyiş tarzı tamamen farklıdır.
  • Şuan dolaşımda 331,360,000 SNM bulunmaktadır.
  • Şuan ki Değeri, 0.00002191 BTC  $0.092272
  • SNM İco’dan 42 Milyon Dolar topladı.
Sonm marketcap Değeri

Riski siz alacağız için kendi araştırmanızı yapmanızı tavsiye ediyorum .

Son websitesi:https://sonm.io/

Son teknik haritası

Şuan işlem gördüğü borsalar:

BTC:18J66UMDxtRsqRosYF1JpNDcj79N97VcYW
EH:0x05e29e96e9617a528a696a28aa9b97fc73433434

Zamanla Artacaktır!

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.