TEB ve CEPTETEB Kredi Kartı Başvurusu

0 301

TEB ve CEPTETEB Kredi Kartı Başvurusu – Türk Ekonomi Bankası (TEB Bank), 1927 yılında kurulmuş, 1982 yılında bankacılık faaliyetlerini aktif olarak yurt çapında göstermeye başlamıştır. TEB Türkiye’nin önde gelen özel sektör ticari bankalarından biridir. Bireysel bankacılık, özel bankacılık, kurumsal bankacılık, KOBİ bankacılığı ve hazine ve sermaye piyasaları ürün ve hizmetlerini de içeren tüm temel bankacılık alanlarında müşterilerine hizmet vermektedir. Bankanın ülke çapında 525 şubesi ve 1700’den fazla ATM makinesi bulunmaktadır. 2016 yılında 89. yaşını kutlayan TEB, Türkiye’nin Ekonomi Bankası mottosu ile ülkemizin finans sektörüne başarılı bir biçimde hizmet vermeyi sürdürmektedir.

TEB ve CEPTETEB Kredi Kartı Başvurusu

Kişiselleştirilebilir bir kredi kartı özelliğine sahip olan ve bankanın çok yeni duyurduğu CEPTETEB, kredi kartının sağlamasını istediğiniz tüm avantajları kişinin kendi belirleyebileceği bir modelde elde etmesine yarıyor. Standart modeli ile alışverişlerinizden bonus kazanmanıza yarayan ve Bonus üyesi alışveriş yerlerinde taksitli alışveriş yapma imkanı veren bu kartı ilk başvuran 50 bin üye kart aidatı ödemeden kullanma şansına erişecek.

Kartınıza ekleyebileceğiniz paketler ile kendi istediğiniz alışverişlerinizde daha fazla indirim kazanma şansına erişebileceksiniz.

Hafta Sonu Paketi: Bu paket ile hafta sonunda yaptığınız 100 TL ve üzeri restoran harcamalarınızda %10 bonus kazanabilirsiniz. Sinema harcamalarında ise %50 indirimden faydalanmanız mümkündür. Hafta sonu paketinin yıllık ücreti 200 TL’dir. Bir yıl boyunca bu paketi dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

She Paketi: bu paket ile yapacağınız giyim, kozmetik ve çocuk giyimi harcamalarınızda %5 bonus kazanabilirsiniz. Ayrıca kuaför, cilt bakımı ve sağlık harcamalarınızı 3 taksitte yapabilirsiniz. Bu paketin yıllık ücreti 69 TL’dir.

Market Paketi: bu paket ile kredi kartınızla yapacağınız 100 TL ve üzerindeki market harcamalarınızdan %5 bonus kazanabilirsiniz. Paketin yıllık kullanım bedeli 150 TL’dir.

Cepteteb kredi kartına https://www.cepteteb.com.tr/cepteteb-kredi-karti?source=teb adresinden veya CEPTETEB uygulamasından başvurabilirsiniz.

TEB Kredi Kartları

TEB BONUS CARD

TEB Bonus kart ile 350 bine yakın Bonus üyesi işyerinde avantajlı fiyatlarla alışveriş yapabilir, tüm bonus kampanya ve özelliklerinden faydalanmanın yanında Türk Ekonomi Bankasının TEB Bonus kart sahiplerine özel olarak hazırladığı kampanyalar ile de alışverişlerinizde karlı duruma geçebilirsiniz. TEB Bonus Card Sinema ve Tiyatroda anında indirim, kredi kartından EFT, sözünüze Bonus, nakit avans, taksitli nakit avans, ister taksitlendir ister ötele gibi kampanyalardan faydalanma hakkı sağlar. isterseniz bonus puanlarınızı uçuş mili olarak da kullanabilirsiniz. Kartınızda birikmiş puan olmasa da avans mil kullanarak uçuşlarınızı uygun fiyatlar il gerçekleştirebilirsiniz. TEB Bonus kartın yıllık kart ücreti 76 TL’dir. TEB Bonus kart başvurularınızı http://www.teb.com.tr/tebbonus/ adresinden yapabilirsiniz.

TEB She Card

Bonus özelliklerine sahip olmanın yanında, kendi kampanyaları ile de oldukça dikkat çeken bir ürün olan She kart, 100 TL üzerindeki tüm giyim ve kozmetik harcamalarınıza %5 bonus puan vermektedir. Bunun yanında kuaför, cilt bakımı, masaj, sağlık gibi harcamalarınızı da ücretsiz olarak 3 taksitte gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca 0850 200 0 666’yı arayarak çekici, çilingir, camcı gibi asistan hizmetlerinden ücretsiz yararlanabilirsiniz. She card yıllık kart ücreti 76 TL’dir. Kredi kartı başvurusunu http://www.teb.com.tr/tebbonus/teb-she-card/ adresinden yapabilirsiniz.

TEB Platinum Card

TEB Platinum Card ile dünyanın her yerinde yapacağınız alışverişlerde bonus kazanabilirsiniz. Bonus üyesi işyerlerinde yapacağınız taksitli ya da tek çekim alışverişlerinizde daha fazla bonus kazanabilir, biriken bonuslarınız ile Bonus üyesi işyerlerinde bedava alışveriş yapabilirsiniz. Platinum kart ile, restoran harcamalarınızda %10 ekstra bonus kazanabilir, ücretsiz motovale ve lounge hizmetlerinden yararlanabilir, havaalanı otoparklarını indirimli kullanabilir, seyahatlerinizde 3 kat bonus kazanabilir ve bu bonuslarınızı uçuş mili olarak değerlendirebilirsiniz. Platinum kart ücreti yıllık 132 TL’dir. Kart başvurunuzu http://www.teb.com.tr/tebbonus/teb-platinum-card/ adresinden yapabilirsiniz.

TEB Doktor Platinum Kart

Doktorların kişisel ve mesleki ihtiyaçları düşünülerek hazırlanmış olan Doktor Platinum Kart ile medikal ve restoran harcamalarınızda %10 ekstra bonus kazanabilir, ücretsiz kuru temizleme, motovale, havaalanı transferi ve lounge hizmetlerinden yararlanabilir, havaalanı otoparklarını indirimli kullanabilir, oto kiralama hizmetlerinde uygun fiyatlardan yararlanabilir, seyahatlerinizde 3 kat bonus kazanabilir ve bu bonuslarınızı uçuş mili olarak değerlendirebilirsiniz. TEB Doktor Platinum Kart ücreti yıllık 132 TL’dir.

TEB Sade Kart

TEB Sade  Kredi Kartı yurt içi ve yurt dışı ödeme işlemlerinizde kolaylıkla kullanabilirsiniz. MasterCard ve VISA logolu tüm işletmelerden alışveriş yapabilirsiniz. Sade kartın yıllık kart ücreti yoktur. Günlük nakit çekme limitleri dahilinde tüm TEB ATM’lerinden ve diğer Banka ATM’lerinden kredi kartınız ile acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. TEB Sade Kart’ın sadece peşin ödeme yapma özelliği bulunmakta taksitli alışveriş yapmamaktadır. Ancak dilerseniz peşin yaptığınız alışverişleri sonradan taksitlendirebilir ya da öteleyebilirsiniz. Ayrıca sade kart ile hafta içinde 100 TL ve üzeri harcama yaptığınızda hafta sonunda sinema ve tiyatro bileti harcamalarınızda %50 indirim kazanabilirsiniz. Sade kart başvurunuzu http://www.teb.com.tr/tebbonus/sade-kart/ adresinden gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı başvurusunda dikkat edilmesi gerekenler:

Ülkemizde bankalardan kredi kartı alabilmek için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız ve 18 yaşını bitirmiş olmanız gerekmektedir. Bunun yanında bankalar kredi kartında başvurusunda bulunan müşterilerinin kredi notlarını değerlendirme altına alarak başvurularını kabul veya red ederler. Kredi notu bankalar ile olan ilişkilerinizin değerlendirildiği bir sistemdir. Bu sistem sayesinde ödemelerinizi tam ve zamanında yapıp yapmadığınız ve kredi limitleriniz değerlendirme altına alınır. Kredi puanı 1400 ve altında olanlar, riskli müşteri olarak değerlendirildikleri için kart başvuruları kabul edilmeyebilir. Ancak maş bordosu verilmesi halinde bazen bankalar kredi kartı başvurusunu onaylamakta fakat kredi kartı limitini maaşının çok altında tutmaktadır.

Bunun yanında bankalar başvuru işlemi sırasında gelir belgesi ve ikametgah gibi belgelerin yanında farklı belgeler de talep etme hakkına sahiptirler. Herhangi bir işte aktif çalışıyor veya düzenli bir gelirinizi gösterebiliyor iseniz kredi kartı başvurularınızın onaylanma ihtimali daha yüksektir. Son 6 ay içinde aynı firmada çalışmaya devam eden müşteriler kredi kartı başvuruları sırasında bunu ibraz etmeleri durumunda olumlu neticeyi daha kolay elde edebilirler.

93%
İnceleme
  • Puan

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.