Telefon kredisi veren 3 banka

0 892

Telefon kredisi veren 3 banka – Binlerce liralık telefonları almak artık kolay değil, daha öncelerinde kredi kartı ile taksit yapılarak alınan telefonlar artık kredi kartı ile alınamıyor. Kredi kartlarında taksit olayının bitirilmesinden sonra artık tüketiciler hayallerinde ki telefonu ancak kredi ile alabilmektedir.

Peşin parası olanlar peşin alıyor ama peşin paranız yoksa ve taksitle telefon almayı düşünüyorsanız telefon kredisi size göre, bu yazıda detaylı olarak sizlere kredi ile telefon alma rehberini sunacağız.

Türkcell kullancısı iseniz  QNB finansbank tarafondan verilen Faizsiz kredi ile telefon sahibi olabilirsiniz. Konuşturan kredi ile detaylı bilgiyi bu yazımızdan ulaşabilirsiniz. Ancak biz bu yazıda operatör değilde bankalar ve teknoloji şirketlerinden taksitle telefon nasıl alınır onu ele alacağız.  Türkiye’de telefon kredisi adı ile 3 banka kredi imkanı sağlamaktadır.

Denizbank Mediamarkt Web Kredisi

Türkiye’nin en büyük teknoloji zincirlerinden biri olan Mediamarkt müşterilerinin kolaylıkla ve taksitle telefon almalarına imkan sağlamak için Denizbank ile anlaşma yapmış ve Denizbank Web kredi adında bir kredi ürünü çıkartarak telefon alanlara kredi sağlamaktadır.

Kredi ile telefon almak için Mediamarkt giderek beğendiğiniz telefonu seçmek ve daha sonrasında kasaya giderek bu telefonu kredi ile almak istediğinizi belirtmeniz durumunda, satış temsilcisi kimliğinizi alır ve internet üzerinden adınıza kredi başvurusu yapar. kredi notunuzun yüksek olması durumunda krediniz onaylanır ve hemen orada kredi evraklarını imzalayarak telefon size teslim edilir. Kredi taksit ödemelerini Denizbank şubelerine yapmanız gerekmekte.

Denizbank Mediamarkt web kredisini 48 ay vade ile alabilirsiniz.

ING Bank Teknokredi

Bir diğer teknoloji zinciri olan Teknosa, ING bank ile teknokredi anlaşması yapmış, Teknosa üzerinden aldığınız telefonu yine kasiyerde Teknokredi başvurusu yapabilirsiniz. 48 ay vade ile alabileceğiniz kredinin ödemelerini ING bank şubelerine yapmanız gerekmektedir.

Ancak belirtmeliyiz ki burada en önemli husus sizin kredi siciliniz. Eğer kredi siciliz yani kredi notunuz düşükse banka kredi başvurunuzu onaylamaz ve telefonu kredi ile alma imkanınız kalmaz, bu durum sadece ING bank ile sınırlı olmamakla beraber bütün bankalar için geçerlidir.

Vatan Bilgisayar Odeabank Kredisi

Türkiye’de faaliyet gösteren diğer bir mağaza zinciri olan Vatan Bilgisayar Odeabank ile telefon kredisi anlaşması yapmış ve Vatan bilgisayar üzerinden alacağınız telefonu Odeabank kredisi ile alabilirsiniz.

Odeabank kredisi 48 ay vade ile alabilirsiniz.

Banka kredi mi onaylamadı ne yapmalıyım?

Bu 3 banka üzerinden tekno-telefon kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Eğer kredi notunuz düşükse banka kredinizi onaylamamış, başka mağazaya giderseniz yine aynı şekilde diğer banka da kredi başvurunuzu reddedecektir.  Bu nedenle kredi sicilinizi düzeltmeniz ve kredi notunuzu yükseltmeniz gerekiyor. Sitemizde kredi notu kategorisinde kredi notu yükseltme ile ilgili yazıları okuyabilir kolay ve hızlı bir şekilde kredi notunuzu yükseltebilirsiniz.

İhtiyaç Kredisi ile telefon almak

Telefon kredisi faiz oranları yüksek geldi ben neden bu kadar faiz vereyim diyebilir veya yukarıdaki mağazalardan dışında bir telefon almak istiyorsunuz ve bunu kredi ile almak istiyorsunuz.  Bunun için yapmanız gereken herhangi bir bankaya giderek (düşük faizli kredi veren banka) kredi başvurusu yapabilir ve kredinizi alarak gidip telefonun parasını ödeyebilirsiniz.

Kredi Kartı ile Taksitli Telefon Almak

Benim kredi kartım var ve telefonumu taksitli bir şekilde kredi kartı üzerinden almak istiyorum. kredi ile uğraşmak istemiyorum diyorsanız burada anlatacağım yöntemi hiç bir yerde bulamayacağınızı belirteyim. Resmi olarak hiç bir yerden kredi kartı ile taksitle telefon alamazsınız (Ticari kredi kartları hariç, eğer ticari kredi kartınız varsa taksitle telefon alabilirsiniz.)  Ama biz ön kapıdan değilde arka kapıdan içeri girmek istiyorsak!

Yani taksitle alınan bir ürünü kredi kartı ile alalım ama onun yerine telefonu alalım. Evet bunu yapabilirsiniz, Kredi kartını nakite çevirme yöntemleri yazımızı okuyarak detaylı bilgi elde edebilirsiniz.

98%
İnceleme
  • Kullanıcı Memnuniyeti

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.