Türkiye İş Bankası Hesap Bakiye Sorgulama

0 1.922

Türkiye İş Bankası Hesap Bakiye Sorgulama – Türkiye’nin özel en büyük bankalarından biri olan İş bankasından hesabınız varsa, Hesabınızda ne kadar var olduğunu öğrenmek için bakiye sorgulama işlemi yapmanız gerekiyor. Bir çok yöntemle yapılan iş bankası hesap bakiye sorgulama işlemlerini bu yazımızda kaleme alacağız.

Türkiye İş Bankası en basit yöntemi işcep uygulaması veya internet bankacılığından yapılabilir. Bu işlemler genelde bir kaç saniyenizi alarak bakiyenizi öğrenebilirisiniz.  İşCep Bakiye öğrenme işlemi için yapmanız gereken bir kaç işlem var.

Öncelikle uygulaması telefonuzun mobil işletim sistemine göre, Adroid kullanıyorsanız google play üzerinden, iOS cihazına sahipseniz APPstore üzerinden işçep uygulamasını telefonunza indirin ve uygulamadan müşteri numaranız ile giriş yapabilirsiniz. Şifreniz yoksa yeni şifre alın detaylı bilgi için buraya bakabilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra sağ taraftaki menüyü açık ve ikinci sırada ki hesaplarım bölümünden hesaplarına bakabilirsiniz. Buradan Bakiyenizi öğrenebileceğiniz gibi hesap hareketlerine de bakabilirsiniz.

Bir diğer İş Bankası Hesap Bakiye Sorgulama yöntemi ise internet bankacılığı yöntemidir. İş bankası resmi web sitesi üzerinden internet bankacılığına giriş yaparak hesaplarım bölümünde hesabınızda ne kadar para olduğunu öğrenebilir hesap hareketlerinize ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

İş bankası bakiye sorgulama ve öğrenme işlemini yukarıda anlatıldığı gibi kolay bir şekilde ve bir kaç saniye içerisinde öğrenebilirsiniz. Tabi teknolojiden anlıyorsanız yok anlamıyorsanız yukarıda anlatılan yöntemler tam bir çile olacaktır.

Teknolojiden anlamıyorsanız veya bulunduğunuz yerde internet sorunu var iş bankası telefon bankacılığı üzerinden bakiye öğrenme hizmetini alabilirsiniz.  İş bankası müşteri hzimetlerini  0850 724 0 724 bu numara üzerinden arayabilir Bilgisayarın yönlendirmesi ile müşteri numaranızla veya kart numaranızla hesap bakiyenizi öğrenebilirsiniz.

Bir diğer yöntem ise ATM’den bakiye sorgulama işlemidir. Banka kartınız varsa banka kartınızı ister iş bankası ATM’lerinden veya ortak ATM’lerden bakiyenizi öğrenebilirsiniz. Ücretsiz öğrenmek için iş bankası ATM’lerini kullanmanızı salık veriyoruz. Ortak ATM’lerde bakiye sorgulama işlemi genelde ücretli olduğunu hatırlatalım.

SMS ile Bakiye Öğrenme

Bir çok siteye baktık hangi bilgileri vermişler diye. Bir çok web sitesi İş Bankası SMS bakiye sorgulama öğrenme işlemi üzerine başlıklar vermiş ancak iş bankası sms bankacılığı hizmeti olmadığını belirtmek isteriz.

Bakiye öğrenme işlemlerini sadece, Telefon bankacılığı, İşCEP, İnternet bankacılığı ve şubelerden öğrenebilirsiniz.

96%
İnceleme
  • Puan

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.