Yapı Kredi Adios Taksitli Nakit Avans Nasıl Çekilir

0 514

Yapı Kredi Adios Taksitli Nakit Avans Nasıl Çekilir – Taksitli nakit avans oldukça işe yarayan kredi kartı özelliklerinden biridir. Bu özellik sayesinde insanlar acil nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Aynı şekilde eğer nakit avans özelliğine sahip değilseniz bankanıza başvurarak kredi kartınızın sınırları dahilinde taksitli nakit avans çekebilirsiniz.

Daha önce bankanız ya da sizin tarafınızdan nakit avans özelliğiniz iptal edildiyse tekrar kullanamazsınız. Yapı Kredi Adios nakit avans çekmek de bahsettiğimiz özelliklere sahiptir. Nasıl çekileceği ve hangi koşulların sağlandığını da birazdan açıklayacağız.

Yapı Kredi Adios Nakit Avansı Koşulları


   Öncelikle kredi kartı limitine göre ATM’lerden çekebileceğiniz kart limiti farklı olacaktır. Eğer limitiniz 5 bin TL ya da üzerindeyse günlük nakit çekiminiz ATM’den en fazla 10 bin TL kadar olmaktadır. Normal şartlar altında müşterilerin çekebileceği en düşük taksitli nakit avans ise 300 TL’dir.

Yapı kredi Adios taksitli nakit avans kapsamında eğer taksitli nakit avansınızla bir işlem yapmadıysanız teknik olarak 14 gün içerisinde cayma hakkınızı kullanabilirsiniz. Aynı şekilde aldığınız takdirde de vadenizi aynı anda birden fazla şekilde ödeyebilirsiniz. Kredi kartınızda bulunan puan özelliği de nakit avansına yansımayacaktır. 5 ile 12 ay arasında da size uygun olacak şekilde taksit sayınızı seçebilmeniz mümkün.

Yapı Kredi Adios Nakit Avans Hesaplama


   Belirtildiği gibi Yapı Kredi’nin taksitli nakit avans çekimi için en az 300 TL sınırı bulunmaktadır. Aynı şekilde taksit sayısı da 5- 12 ay arasındadır.

 Yapı Kredi Adios nakit avans çekimi de bu oranlar üzerinden hesaplanır. Tabii bir de aylık olarak işlenen faiz oranı bulunmaktadır. 5 ile 11 aylık taksitli avanslarda faiz oranı %1,84 olarak kabul edilmiştir.

12 ay taksitli durumlarda ise %1,80’lik bir faiz uygulanmakta. Gecikme durumları söz konusu olduğunda ise Yapı Kredi’nin belirlenmiş olduğu alışveriş faizi, dönem borcunuza ekstra olarak eklenir. Gecikme ve asıl faiz oranlarına KKDF ve BSÖV oranlarının dahil olmadığını da belirtelim.

Yapı Kredi Adios Kartıyla Nasıl Nakit Avans Alabilirim?


   Taksitli nakit avansınız için talepte bulunmadan evvel, mutlaka size ve ödemelerine uygun şekilde taksit ve miktar seçimi yapmalısınız. 300 TL ile 10 bin TL arasında alacağınız nakit avans için bir ödeme planı da tasarlayabilirsiniz.

Peki, Yapı Kredi Adios taksitli nakit avans nasıl çekilir derseniz, Yapı Kredi Adios kart için tüm Yapı Kredi şubelerinden, Yapı Kredi ATM’lerinden ve internet şubesinden faydalanabilirsiniz. Tele24 ATM’leri ile 7/ 24 bu işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı şekilde müşteri bilgilerinizle internet üzerinden de gerekli işlemleri yapabilmeniz mümkün.

Anında işlem yapabilmek için de mesai saatleri içerisinde Yapı Kredi şubelerine uğrayabilirsiniz. Size hangisi en yakın, öğrenmek istiyorsanız da mutlaka resmi web sayfasını ziyaret edin. Taksitli nakit avans hakkında daha detaylı bilgi de edinebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.