Yapı Kredi İnternet Bankacılığı

0 745

Yapı Kredi İnternet Bankacılığı – Yapı Kredi Bankası müşterileri, bankacılık işlemlerinin tamamına yakınını  e-şube üzerinden gerçekleştirebilmeleri mümkündür e-şube kapsamından geniş kitlelere hitab eder ve normal şubeden yapılabilecek neredeyse bütün işlemeleri  İnternet Bankacılığı üzerinden de yapabilme şansına sahipsiniz.

Yapı Kredi internet bankacılığını kullandığınız e-şubede bireysel ve kurumsal sekmelerinden  Yapı Kredi müşterileri, şubeye gitmelerine gerek kalmadan para transferi yapabilmekle beraber ödenmemiş faturalar varsa bunlara inceleyip faturaları zamanında ödeyebilmekte.

Web bankacılık ile kredi  tutarları ve kredi kartlarına ait ödeme bilgilerine erişmek de bir hayli kolay ve mümkündür.  internet bankacılığını kullanan müşteriler, yalnızca para çekme işlemleri için şubeye gitmeye gerek duymaktalar, geri kalan birçok işlemlerini Yapı Kredi e-şubesi ile saniyeler içerisinde halledebilmektedir.

Yapı Kredi İnternet Bankacılığı Yeni Şifre Almak

E-şubeden Yapı Kredi  internet bankacılığına giriş yapabilirsiniz. Kurumsal internet şubesi içinse yine aynı şekilde web sitesine girerek farklı bir sekmede bu işlemi yapabilmek bir hayli kolaydır . Kendi segmentinize uygun seçeneği kullanarak  Yapı Kredinin e-Şube desteği ile giriş ekranının sağ üst köşesinde yer alan şifre al butonuna tıklayarak kolay bir şekilde yeni şifre edinebilirsiniz.

internet bankacılığı şifre alma butonuna tıkladığınızda yeni bir sekme açıldığını ve sizden bazı bilgilerin temin edildiğini göreceksiniz. Bu bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girecek olursanız sorunsuz bir şekilde İnternet Bankacılığı şifre alma teminatınız yerine getirilecektir. İşlemi sonlandırdıktan sonra ana sayfaya gelerek web bankacılıkta girişinizi sağlayabilirsiniz.

internet şubesi , gün geçtikçe güncellenmekte ve kullanıcılarına yeni hizmetler sunmaktadır. Bu durumun sıkıntısız ve müşteriler için oldukça kafa rahatlatıcı bir avantaj olduğunu söyleyebiliriz. Sisteme kazandırılmış yeni özellik ile birlikte bir yandan işlem kalitesi artar. diğer yandan da işlem süreleriniz ciddi anlamda azalmaya başlar zaman en değerli şey olduğu için bu sizin için en önemli avantajdır.

Şifremi Unuttum

Yapı Kredi İnternet Bankacılığı şifrenizi hatırlamıyorsanız giriş ekranının şifre alanında bulunan şifremi unuttum butonuna tıklayınız. Tıpkı  internet bankacılığı şifre alma işlemlerinde de yaptığımız gibi şifre yenileme işlemlerinde de size ait olan birkaç bilgi istenecektir. Bu bilgileri eksiksiz bir şekilde yazdıktan sonra  şifrenizi yenileyip yeni şifreniz ile internet şubesinden  işlemlerinize devam edebilirsiniz. İnternet bankacılığı şifrelerinizi belirlerken doğum tarihinizi, yaşınızı ve buna benzeyen kolay tahmin edilecek bilgileri kullanmaya özen gösterin.

Aksi halde Yapı Kredi İnternet Bankacılığı hesabınız başkasının eline geçmesiyle zor durumda karşı karşıya kalabilme riskiniz vardır. Şifrenizde bilinmesi zor olan karakterleri kullanmanız güvenlik ölçeğinizi üst sınırlara taşıyacaktır. Şifrenizi aldınız ve giriş yapacaksanız Yapı Kredide bireysel ve kurumsal giriş sekmeleri bulunur bu sekmelerden bireysele tıklayacak olursanız müşteri no ve şifre ister.

Kurumsal sekmeden   giriş yapmak isteyenlerden ise müşteri no, şifre ve bunlara ek olarak kurumsal olduğunuz için kullanıcı adı isteyecektir bu bilgileri eksiksiz bir şekilde tamamlayınca kolayca sisteme giriş sağlayabilirsiniz. Şunları da unutmayın ki Yapı Kredi sizden E-posta yoluyla veya herhangi bir yolla asla kişisel bilgilerinizi ve şifrenizi istemeyecektir. internet bankacılığı 7 gün 24 saat hizmet vermekte, geri dönüş sağlamaktadır.

Yapı Kredi İnternet Bankacılığı , size ne kadar yardımcı olabildik gibisinden sorular bulunmakta eğer ki herhangi bir isteğiniz varsa bunları dilekçe halinde de banka kuruluşuna iletebilirsiniz. Yahut bunları yorum olarak bizlere yazarak sesinizi buradan da duyurmanız mümkündür.

Yorumlarınız bekliyoruz. Bunlara ek olarak Yapı Kredi mobil olarak size bu hizmetleri internet üzerinden vermektedir.

98%
İnceleme
  • Puan

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.