Yeni Girişim: KrediGO üzerinden kredi nasıl alınır?

0 439

Öncelikle KrediGO nedir?  Televizyon reklamlarında sürekli gördüğünüz bu uygulama aracılığı QNB Finansbank üzerinden kolaylıkla ve hızlı olarak kredi başvurusu yapabilirsiniz.

KrediGO uygulaması bir QNB finansbank hizmeti olup, uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra ihtiyacınıza göre kredi başvuru yapabileceğiniz bir banka uygulamasıdır. Aslında bakıldığında bir banka mobil uygulamasından farkı yok. Bu uygulama ile QNB Finansbank diğer müşterilerine ulaşmayı hedefliyor.

Bildiğiniz kredi karşılaştırma uygulaması olmadığını belirtelim. Bu uygulamada istediğiniz kredi miktarını belirliyorsunuz istenen bilgileri girdikten sonra başvuru yapıyorsunuz. Başvunuz Finansbank kredi merkezine gönderiliyor. Kredi merkezi sizin kredi notunuza ve geliri durumunuza bakarak kısa bir süre içerisinde başvurunuz sonuçlanacaktır. Eğer kredi notunuz yüksek ve kredi limitiniz yeterli ise krediniz onaylanır.

Krediniz onaylandıktan sonra krediyi çekmek için QNB Finansbank müşterisi olmanız gerekiyor. Eğer Finansbank müşterisi iseniz krediniz hesabınıza aktarılır. Yok değilse hesap açtırmanız gerekmektedir.

Özel bir girişim ile yeni müşterilere ulaşmak isteyen tüketicilere ulaşmak isteyen finansbank enpara’dan sonra bu hizmeti sundu. Yeni müşteriler diyorsuz çünkü mevcut müşteriler aynı hizmeti finansbank internet bankacılığından veya enpara mobil, internet bankacılığından alabilirsiniz.

KrediGO uygulamasından başvuru işlemi sadece tek bankaya yapılabilir. Farklı bankanın müşterisi olmanız bir şey ifade etmez, Aynı hizmeti QNB Finansbank kredi başvurusu üzerinden yapabilirsiniz.

KrediGO ile neler yapılabilir?

Uygulama ile sadece başvuru işlemi değil, Başvurunuzun son durumunu,  Kredi hesaplama araçları ile istediğiniz kredi miktarını girerek güncel faiz oranlarını aylık taksit sayısı gibi bilgileri detaylı olarak görebilirsiniz.

Kredi başvurusunda bulundunuz fakat krediniz onaylanmadı! veya başka sorunlar çıktı, Uygulama üzerinden yine başka bir araç olan kredi doktorum aracından sorularınızı sorabilir cevaplar uzmanlar tarafından  verilmektedir.

KrediGO Kredi başvurusu

Mobil uygulama üzerinden sadece ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.  Diğer kredi ürünler başvurusunu yapamazsınız. Kredi faiz oranı ise dönemsel olarak değişmekle beraber kredi notunuza göre değişmektedir. Şuan 48 ay vadeye %1,24 faiz oranı ile kredi verilmektedir. Fakat kredi notunuz yüksekse bu faiz oranı daha düşebilirken, düşükse faiz oranı daha da yükselebilirken başvurunuz onaylanmayabilir de …

Uygulamayı android ve apple cihazlarına indirerek kullanabilirsiniz. Sorularınızı yorum alanında sorarsanız size yardımcı olmaktan mutlu olurum.

96%
Awesome
  • Kullanıcı Memnuniyeti

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.