Ziraat Bankası Taksitli Nakit Avans Nasıl Çekilir

0 3.289

Ziraat Bankası Taksitli Nakit Avans Nasıl Çekilir –    Kredi kartınız kapsamında eğer taksitli nakit özelliği varsa bu sizin için oldukça işe yarar olacaktır. Bunun için bankanızdan bilgi almanız yeterlidir. Nakit avans çekimi birçok kartta olan, oldukça basit bir işlemdir.

Var olan kredi kartınızın üzerine tanımlanan bu özellik, özellikle zor anlarınızda sizin için önemli bir yöntem olabilir. Ziraat Bankası da bu özelliğe sahip bankalardan biridir.Ziraat Bankası nakit avans çekmek için birkaç seçenek üzerinden hareket etmeniz yeterlidir. Tabii öncelikle Ziraat Bankası’nın nakit avans özelliği hakkında bilgi sahibi olmalısınız.

Ziraat Bankası Taksitli Nakit Avans Koşulları


Ziraat Bankası üzerinden kredi kartınıza tanımlı olarak taksitli nakit avans çekmek isterseniz bilmeniz gereken https://kredi7.com/ziraat-bankasi-kredi-karti-basvurusu/birkaç bilgi söz konusudur. İlk olarak, Ziraat Bankası’nda sınır, kartınızın gün içerisinde sahip olduğunakit çekim limiti ile sınırlıdır. Yani, çekim yapabileceğiniz maksimum tutar bu şekilde olacaktır.

Günlük olarak minimum işleminiz için de 100 TL çekme şartı vardır. Bu tutar maksimumda ise 10 bin TL olarak belirlenmiştir.Ziraat Bankası taksitli nakit avansçekimleriniz kartınızın dönem borcuna yansır. Ayrıca bankanın size belirtmiş olduğu faiz oranı üzerinden %5 BSMW ve %15 KKDF oranı alınır. Ayrıca çekmiş olduğunuz taksitli nakit avans için bankanın herhangi bir iade kabul etmediğini de belirtelim.

Ziraat Bankası Nakit Avans Nasıl Hesaplanır?

İlginizi Çekebileceğini Düşündük


Ziraat Bankası’nın resmi sayfasına girdikten sonra ana sayfasında yer alan kartlar kısmından Ziraat Bankası nakit avans sekmesine ulaşabilirsiniz. Buradan minimum 100 TL’den başlayan nakit avans tutarınız ve taksit sayınızı belirterek hesaplama yapabilirsiniz.

Ana paranız ve bahsettiğimiz maddeler üzerinden aylık %1,65 (Dönemsel olarak değişmektedir.)  üzerinden geri ödemenizi hesaplayabilirsiniz. Ziraat Bankası ödemeleriniz faizinde BSMV ve KKDF oranlarına da yer vermiştir.Örnek vermemiz gerekirse,  eğer minimum tutarda 100 TL’lik bir çekim yaptıysanız ve aynı şekilde minimum taksit tutarı üzerinden 2 taksiti seçtiyseniz aylık 51. 49 TL ödeme yapmanız gerekir.Toplam ödenecek tutarınız ise 102.98 TL olur.

Ziraat Bankası Taksitli Nakit Avans Çekimi


Ziraat Bankasına ait kredi kartınız üzerinden nakit avans sahibi olmak istiyorsanız, Ziraat mobil ve internet bankacılığı, müşteri hizmetleri, ATM ve şubelerinden faydalanabilirsiniz.Ziraat Bankası taksitli nakit avans nasıl çekilir konusunda, internet ya da mobil bankacılığı tercih etmek istiyorsanız müşteri numaranızla üye olmalısınız ve bankacılık hizmetlerinizin internete açık olması yeterlidir. ATM ve şubelerden ise aynı işlemi hızlıca gerçekleştirebilir, en fazla 12 aylık taksitlerle 10 bin TL’ye kadar taksitli nakit çekimi yapabilirsiniz.

Ayrıca öğrenci iseniz ve GençbankKart’ınız var ise banka kartınızın kredi kartı özelliğini aktif ederek sizler de nakit avans özelliğini kullanabilirsiniz. Bunun için bahsettiğimiz yöntemlerle bankadan çekim yapmanız yeterli. Diğer tüm sorularınız için de Ziraat Bankası’na ulaşabilirsiniz.

88%
İnceleme
  • Faiz
  • Ziraat Bankası

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.